Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak mennyi szabadság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak mennyi szabadság kell egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én nő vagyok, de nem szeretek állandóan a másikkal lenni. Nem szeretem ha megfojt a ragaszkodásával stb. Én barátom, te barátod=közös barát? Meddig jó ez? Mennyi élettér kell egy normális kapcsolathoz, hogy mindkét fél jól érezze magát és ne csak A TÁRS legyen, hanem az önálló ember is. Remélem érthető, elsősorban férfiak válaszát várom, de értelmes, érett nők válaszát is szívesen fogadom!
2009. márc. 12. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A parom es en jol megvagyunk, nekem nagyobb szabadsagra lenne szuksegem, mint neki. O inkabb az a fajta aki ragaszkodik aki mindeig, minden egyes percben velem akar lenni, mas semmi es senki nem fontos. En meg neha szeretem a sajat utamat a sajat barataimmal jarni, ugyhogy neha ez a vita targya sajnos nalunk.

Maskulonben az O baratai az en barataim, es forditva. Ebben nem talalok kivetnivalot, mar masfel eve. Ha nekem van bajom barmikor fordulhatok a haverjaihoz, segitenek barmiben, es elbeszelgetnek velem ha kell. Kicsit olyanok vagyunk igy baratokul mint egy nagy cslad amit nem banok.

A parom es koztem az a kulonbseg, hogy onnallobb eletre inkabb en vagyom mint O...

(nemtudom mennyire sikerult elkapnom a fonalat) Udv:)

2009. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
No voltam:)
2009. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanannyi mint egy normális nőnek,néha el lehet menni a másik nélkül,haverokkal kocsmázni,beülni valahova,focit nézni..Meg az apróságok is fontosak,nem kell beleszólni mindenbe,attól kezdve,hogy hol nyomja meg a fogkrémes tubust,és még sorolhatnám:-)Én pl ezektől teljesen kiakadok,bár én nő vagyok.
2009. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!