Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól mondjátok azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól mondjátok azt, hogy kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Első csók? Komoly érzelmek? Vagy mikor? :)
2011. okt. 29. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt észre sem veszed,egyszer csak azon veszítek észre magatokat,hogy már együtt vagytok,mert egymás nélkül már nem lehet.....
2011. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hm, ez jó kérdés.

Igazság szerint én mindig menekültem attól, hogy ezt ki kelljen mondani - talán ezért is van az, hogy nálam elég hosszú az "ismerkedünk" szakasz (legalábbis én így nevezem azt, ami másoknál már a kapcsolat kezdete).

A volt barátom a hajnali búcsúzásnál elcsattant első csók után hazaérve azonnal közzétette minden létező közösségi oldalon, hogy kapcsolatban van (26 éves volt akkor). Kisebb fajta sokkot kaptam, amikor megláttam. Ez nem az én tempóm volt.

2011. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
De édesek vagytok isteneeem. :) 2.! nagyon nagyon együttérzek veled, én pont ilyen vagyok.. Nekem is sok idő kell hozzá... :) Mint ha én írtam volna. :D Minden olyan gyors, én szeretném akár azt is, ha csak barátok vagyunk évekig, és nagyon nagyon lassan ha úgy érzünk akkor esetleg, talán összejöhetünk. De ez a gyorsaság nekem sem szimpatikus..:)
2012. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!