Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzanak az elérhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzanak az elérhetetlen srácok?

Figyelt kérdés
Az van,hogy mindig olyan fiúk tetszenek meg nekem,akiknek barátnőjük van.És általában megcsalnák velem a barátnőjüket.Nem értem miért van az,hogy tetszem nekik és úgy mégsem akarnának hogy csak én,hanem csak 2.-nak:S:SNem elvenni akarnám őket,nehogy valaki félreértse.Egyébként jó csajnak tartom magam és mások is.
2011. máj. 16. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert a sok tv kimosta az agyadat
2011. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok Rosalindát néztél.
2011. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Engem is az elérhetetlenek vonzanak.

Mindig ez van, a legdominánsabb egyed...

Akik nekem tetszettek, nem volt barátnőjük mégsem közeledtek felém, holott visszamondták mások, hogy jó csajnak tartottak, gondolom a belső értékeim nem tetszettek nekik, bár nem tudom miért, elég visszafogott mégis nőies stílusú, kommunikatív mégsem fecsegő, életvidám lány vagyok, bár néha hülyén kezelek le helyzeteket meg van, hogy nem értik a vicceim, és én is hülyén reagálok mások poénjaira, de talán nem akkora baj, ez a negatív tujadonságom.

21/L

2011. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*tulajdonságom.
2011. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert neked is csak a jóképű srácok kellenek, de másoknak is, ezért nekik már van bnőjük.
2011. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21/L,ha neked csak ennyi hibád lenne,te lennél a legjobb nő a Föld nevű bolygón.Lássuk be,kevés erre az esély,hiszen akkor már régen tartós párkapcsolatban lennél..
2011. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy más hibám nincs, hanem, hogy talán nem akkora baj ez a negatív tulajdonságom!
2011. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ebben igazad lehet,nem ez a legnagyobb hibád.
2011. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondolom, de ne hidd, hogy te tökéletes vagy!

Kérdezőtől meg elnézést kérek, hogy itt kicsit más szálon indult el a beszélgetés.

2011. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem erre gondoltam.Sok nő,ahogy sok férfi is sokáig tudja titkolni a hibáit..később persze kiderülnek azok a hibák.Te azok közé tartozol,akik nem rejtegetik,vagy nem tudják rejtegetni a hibáikat.Rólam nem volt szó,én aztán a legalja vagyok.22/F
2011. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!