Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Mit gondoltok arról a nőről akinek macskája van?

Figyelt kérdés
Csinos fiatal nő vagyok, de gondolkodom, hogy befogadjak egy cicát. Szerintetek mennyire ijeszti ez el a pasikat?
2011. máj. 16. 22:45
1 2
 1/13 tsz-tag ***** válasza:
100%
én szeretem a cicákat speciel, kutyát hörcsögöt meg mindent, kivétel a pókot kígyót és gyíkokat...:D na ettől függetlenül ha lenne egy cicád akkor én tuti felmennék hozzád egy kis cica simogatás címén. :D
2011. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egészen addig rühelltem a macskákat,amíg végül haza nem hoztam egy pár hetes cicát az út széléről.Azóta szeretem őket.22/F
2011. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A pasik nem a macskádra kiváncsiak, hanem rád! :) Lehet 100 macskád is , nem érdekli, ha jó csaj vagy.Nekem van 4 , és semelyik pasi nem panaszkodott rájuk :D
2011. máj. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy macskája van, amiket amúgy szeretek, de nem az a lényeg.


17/F

2011. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
46%
One pussy is enough :)
2011. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem biztos nem ijesztene el, hanem épp ellenkezőleg, mivel nekem is van egy. Lehet egyáltalán macska nélkül élni?
2011. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Én jobban szeretem a macsekokat, mint a kutyákat. Kutyákkal foglalkozni kell, rendszeres időközönként séta, játék satöbbi. Macskák azok nem olyan igényesek, és ellustákodnak magukban, ugranak ha simogatni akarod őket, de nem loholnak a nyomodban. Plusz kompaktabbak, és nem ugatnak olyan idegesítően. :D Nálam külön jó pont ha a lánynak van, még oda is költöznék hogy néha a cicát is simogathassam ne csak őt.

26 ff

2011. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet a hapsikkal, h egyáltalán nem olyan kemények, mint mutatják magukat és egy macskától abszolút paffok tudnak lenni, amint odadörgölőzik meg dorombol nekik. Apám se szereti a macskákat de az enyémet igen, pedig amúgy tagadja, de látszik rajta...sőt még a papámat is levette a lábáról:D


Ez is csak egy közhely h a macskás nők egyedül maradnak, az igazság az h azok a nők akik egyedül maradnak, keresnek társaságot, kutyát v macskát, madarat...stb. De pl amerikában minden 4. család tart macskát, szóval jó sokan vunk

2011. máj. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek ha egy Nönek macskája van, akkor gondoskodó és tud szeretetet adni.
2011. máj. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Huhh ez kicsit értelmetlen lett, bocsi éjszakás voltam:D
2011. máj. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!