Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Függ a borotva minőségétől az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Függ a borotva minőségétől az hogy milyen sima a nunim?

Figyelt kérdés
azaz az olcsó eldobható ugyan úgy borotvlája mint a kétezerforintos márkás ?? mi a különbség?
2011. máj. 17. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
hát nem nagyon :S
2011. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
csatolj egy képet a végeredményröl, és megmondom ... :P
2011. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Második válaszoló nagyon kivagy éhezveXD Nem is kicsit függ a borotva minősége!!!!!! Igaz én az arcomat borotválom, de ott is van olyan gagyi olcsó borotva, hogy tényleg egyszer használatos vagy még annyira se:S Olcsóval ne próbálkoz szerintem. Nem kell a legdrágábbat megvenni, de ha van rá pénzed akkor érdemesebb azt megvenni azt.
2011. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A minőségivel gyaluld a nunit, mert a gagyi lenyúzza a bőrt is róla. Utána fáj, vérzik, meg jobban ki is pattog.
2011. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát én pasi vagyok, de ha én normális borotvát használok akkor sokkal símább (legyen az lent szerszám körül vagy fent az arcomon)

múltkor vettem egy noname borotvát, olyan xar hogy már alig várom hogy elfogyjon (5db volt a csomagban)

2011. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
xD
2011. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne borotváld.
2011. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért legyen jó borotva, amit a puncidhoz használsz.
2011. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon számít a borotva minősége, a gagyi az nem vágja a szőrt, hanem tépi a bőröddel együtt, mert nem elég éles. Az 5. válaszolónak, ha én mégis megvennék valami gagyi borotvát (de nem teszem) és ha tépné a szőrömet, akkor ha nem 5, hanem 15 van még a csomagban, akkor is rövid úton a kukába végezné.
2011. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!