Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Nem tudom eldönteni

Figyelt kérdés

2 hete megismertem egy srácot. Aki aranyos szimpatikus minden szabadidejét velem tölti de 24 éves.

van egy másik srác aki 16 éves avval pedig összejöttem és hanyagoltam az előző srácot viszont a második srác az egy bunkó ha vele vagyok nem foglalkozik velem ad egy puszit és el van intézve ha a haverokkal leülünk ő nem mellé ül hanem a másik haverjához ül. tegnap pedig meg ismertem egy harmadik srácot aki kék szemű szőke hajú és a szőke herceg fehér lovon aranyos kedves megértő és ő 18 éves nem tudom eldönteni mit tegyek

még csak 16 éves lány. Szerintetek kit válasszak?


2011. máj. 17. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első túl idős hozzád.

A másodikról te magad írod, hogy bunkó veled (nem is értem, miért vagy akkor vele).

Tehát kizárásos alapon válaszd a harmadikat.

2011. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amelyiknek a legnagyobb a f.sza.
2011. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Korban a 18 éves passzol hozzád a legjobban, viszont nem tudsz dönteni és ez nálam azt jelenti egyik sem mozgat annyira. Szóval hagyd mindet, nem csúszol le semmiről. Aztán majd ha jön valaki, akire azt mondod Ő AZ, az jó lesz. Felesleges csak úgy tartani valakit :)
2011. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyiket se, inkább legózz, az fejleszti a készségeket, rád férne...
2011. máj. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a 24 éves srác nekem nagyon bejön csak sokszor csalódtam már a férfiakba és félek h benne is fogok azért jöttem össze a 16 éves sráccal csak vele meg félek szakítani mert cigány és félek h bántani fog
2011. máj. 17. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:

most melléültem a széknek :D bocs hogy jót szórakozok a nyomorodon de ez nagyon LOL :D ez a sztori egyre jobb, már alig várom, hogy igazán kibontakozzanak a szálak...

de, hogy lásd nem vagyok én olyan rossz itt egy link:


*****


Csillagpor, jó film :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szánalmas vagy...

Ha valaki kell, járj vele, ha nem kell, akkor hagyd szerencsétlen.

Lenézem az ilyen sz*r alakokat, akik még ennyire sem képesek és van arcuk belépni egy kapcsolatba...


és ez a "félek h bántani fog mert cigány".... hát pfff, f*s vagy.

Akkor nem féltél mikor összejöttél vele?

21/F

2011. máj. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az utolsónak kell igazat adnom.

Ha meg választani kell akkor legyen a 24 éves. Vonzódsz is hozzá és ha ennyire félsz, akkor akár védelmezhet a mostani barátoddal szemben.

2011. máj. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!