Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik lányt válasszam? Nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés

1. Ő egy bomba csaj,szőke haj,barna szem,magas,modell alkat,szeret bulizni,minden héten 3x megy,szeret inni,és a haverjaival hülyülni.Nem érdekli mások,csak maga,szeret a külsejével foglalkozni,és sokat nevetni.


2.Ő egy eléggé szép és aranyos lány,de ő csendes,kék szem,sötétbarna haj,alacsony,szeret takarítani tehát,mos,vasal,stb.Szeret filmet nézni,és zenét hallgatni.Kedves,mindig jókedvű és megbízható,de viszont makacs és önfejű,kevés barátai vannak,de azok olyanok akikben meg lehet bízni.


2011. jan. 27. 00:07
 1/9 DJ_Whiteman ***** válasza:

Ha a helyedben lennék a másodikat választanám.

Sztem egy nő szépsége nem csak a külsejében rejlik:)


Viszont persze az elsőt se lehet leírni ha normális:)

2011. jan. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő elég egyszerűnek tűnik.
2011. jan. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hát az elsőnél azt írod, hogy csak saját maga érdekli.. na nekem nem kéne ilyen ember, mert nyílván én se érdekelném.

a második csaj viszont szimpibb, nem azért mert házias, hanem a többi. aztírod szép is, megbízható.. szerintem egyértelmű. neked kell eldöntened, hogy egy olyan lánnyal akarsz lenni, akivel lehet villogni, de nem biztos, hogy megtudnál benne bízni, vagy egy olyannal aki szerényebb, de nagy valószínűséggel tudna szeretni, és megbíznál benne. 21/L

2011. jan. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez teljes mértékben attól függ, hogy Te milyen vagy! Ha bulizós, pörgős típus vagy, akkor az 1-est, ha nyugisabb, otthonülősebb, akkor a 2-eset! Ezt mi nem dönthetjük el helyetted, mert nm ismerünk téged!
2011. jan. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nem érdekli mások,csak maga"

hogy jössz te itt a képbe? :D

2011. jan. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
örülj neki h válogathatsz te barom...
2011. jan. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ügyes vagy akkor nem kell választanod! :-):D

Vállald be mind 2-öt:D:D

2011. jan. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem a normális pasik akik szerelmes keresnek, azoknak inkább a nyugisabb csajok kellenek, az nem baj ha bulizik, de ne állandóan, és ne csak maga érdekelje meg a külső, a szex meg a pénz,

mondtad hogy másik lány is szép, ahoz nem kell cicababának vagy bombázónak lenni h szép legyen valaki

ha házias is meg rendes is akkor tuti veled is fog törődni, és talán még később együtt is tudnátok élni, őbelőle jobb anya lenne, aki vedel az nem biztos hogy olyan jó természet, lehet folyton mással kavarna, vagy csak alkalmi kapcsit szeretne.

2011. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DannyZuko ***** válasza:
fene se válogatna. Bigámiát a népnek :) Elsőre olvasva egy felszabadultabb kapcsolatra az elsőt. tartósra talán a másodikat.
2011. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!