Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lép semmit, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép semmit, nem furcsa ez?

Figyelt kérdés
Egy hete találkoztam egy fiúval, az egyik haverom barátja, aki nekem már régóta tetszik (sokszor találkoztunk már) és csak most derült ki, hogy én is neki. Ezt viszont csak a barátaimtól tudom (elmondta nekik), mert én nem mertem felé közeledni, mivel elég félénk, duci és csúnyácska vagyok és félek a visszautasítástól. Viszont most, hogy ez így kiderült, kicsit könnyedebben vettem a dolgokat és jót beszélgettünk, viszont amikor szétváltunk a barátainkkal, ő is csak elköszönt és azóta se hallottam felőle, se emailcímet, se telefonszámot nem kért, pedig állítólag nagyon tetszem neki. Én ebben már kezdek kételkedni, mert azért valamit csak lépett volna, nem? Nem érdekelne az egész, ha nem tetszene annyira, kicsit kezdek kétségbe esni, mi lehet ez? Köszi. 24L
2011. máj. 18. 02:03
 1/3 anonim ***** válasza:

1: csúnyácska nő nincsen, mert mindnekinek más az izlése, lehet valakinek te vagy a leggyönyörübb, lehet valakinek más..

2: lehetséges hogy ő is félénk és nincs elég önbizalma ahhoz hogy veled kezdjen, vagy fél a csalodástol.

3: az nem jelent semmit hogy nem lépett, nem kell semmit elsietni, biztos félt, hogy ha elkéri a számodat,vagy valami akkor tul nyomulosnak fogod tartani.

4: kicsit legyél magabiztosabb, mert amit te gondolsz magadrol, azt fogod a férfiaknak és mindenkinek egyaránt kisugározni.

2011. máj. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ő is azt gondolja magáról, hogy nem tetszene neked ezért nem is lép hisz úgy is elutasítanád- gondolja.

Most hogy tudod, hogy tetszel neki léphetsz te is.

21f

2011. máj. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, igazából erre eddig nem is gondoltam, hogy félénk lehet, mert úgy általában magabiztos ember, sőt, elfelejtettem megemlíteni, hogy idősebb nálam (31 éves), tehát tényleg egyáltalán nem feltételeztem, hogy ő is bizonytalan lehet. Van más oka ennek esetleg? Remélem nem csak heccből mondta vagy arra számított, hogy ez úgyis visszajut hozzám? (Tudom, sugárzik belőlem az önbizalom, sajnos tényleg ilyen kis rágódós vagyok.)
2011. máj. 18. 02:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!