Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk. Zavar titeket ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Zavar titeket ha az öcsétek vagy a bátyátok véletlenül meglát titeket egy szál f*szba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 06:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok ő 21
2011. máj. 18. 20:49
 12/16 anonim ***** válasza:
egy szál fa.szba:))
2011. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna, mivel bevallom, nekem lankadtan nagyon picire osszemegy a micsodam es baromira szegyellem... senki elott sem szivesen vetkozom le! Jobb, ha inkabb rejtve marad...
2011. máj. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
engem is zavarna :S de amúgy mekkora ? :$ egyébként ha nem kicsi nincs mit szégyenled ...
2011. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
hőmérséklettől függően 5-10 cm között szokott változni.
2011. máj. 24. 18:01
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincs fiú testvérem. Ha nővérem meglátná, az zavarna. Sőt a családom bármely más tagja is. Mondjuk ha már választhatnék, akkor inkább faterom, vagy fiú testvérem (ha lenne) lássa meg, ha muszáj lenne. Az mégsem olyan gáz szerintem.
2011. máj. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!