Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok,18-25 évesek! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,18-25 évesek! Milyen külsejű fiúk jönnek be? (linkeljetek képet)

Figyelt kérdés
Légyszi linkeljetek képet, nem csak kizárólag a fejre vagyok kíváncsi, hanem test+öltözködés stb. Korotokat is tüntessétek fel, köszönöm :)
2011. máj. 18. 14:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem kell kép, el tudod képzelni magad :) izmos, körszakáll, magas kreol bör, sötétbarna haj, barna szem :) öltözködése meg legyen átlagos
2011. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18/L voltam
2011. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

[link]

18/L

2011. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

[link]

Adam Brody:) imádnivaló...

Amúgy kb, mint az első válaszoló, csak körszakáll nélkül.

18/L

2011. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Inkább vékony vagy egy kicsit izmos, de semmiképp ne legyen elhízva. Arcra nehéz mit mondani. Lényeg, hogy ne legyen szőrös és harmonikusan legyen "elrendezve". Öltözék nekem mindegy, csak ne egy díszb*zi divatmajom ruhatára legyen, és ne legyen szakadt és piszkos.


19/l

2011. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2011. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kép lemaradt.

[link]

2011. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az én álmaimnak csak körvonalai vannak. Az egy normális, átlagos ember. Én érző, megértő, értelmes belsőre vágyom.


20/L

2011. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Balról az 1. és a 3. nagyjából a testalkat is látszik, a kispocak nem számít

[link]

Jobb szél :D bitang hosszú haj, bár nem hosszú hajú a barátom de tetszik ettől függetlenül

[link]

Nehéz azért az én ízlésemnek megfelelő képet találni pasiról.

Öltözködés szempontjából meg alkalomhoz tudjon öltözni és azért ne üssenek el a ruhadarabok nagyon színben... póló+farmer, Ing, ing+mellény mikor milyen alkalom :)

2011. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
oh és 23éves voltam XD
2011. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!