Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok egy ilyen leszólításhoz utcán?

Figyelt kérdés

Mondjuk odamenne egy pasi hozzátok, hogy " szia, aranyosnak tűntél és ide kellett jönnöm, (és itt mondok egy őszinte bókot ami tetszik a lányban, nyaktól felfelé:D), pl. ha tetszik a haja, avgy bájos az arca akkor azt mondom, lényeg, hogy őszinte), aztán pár percet beszélgetek vele és mondom, hogy írja be a számát a telefonomba, ha nem akarja akkor adja meg a facebookját.

Ez milyen?Örülnétek?


2011. máj. 18. 18:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%

Azt mondanám, hogy menjél haza szilvás buktát sütni!

16/L

2011. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha szimpi akkor is csak max fészbúk, mert szeretem ha megküzdenek értem, szóval nem adonám meg elsőre a számom, amúgy meg ha nem szimpi akkor meg leráznám :D
2011. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%
A szöveg jó, de szerintem kiábrándító azzal zárni, hogy add már meg a számod, facebookod. Inkább hívd meg egy fagyira vagy valami. :)
2011. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 napietus ***** válasza:
43%
én nem ismerkedem utcán, ezt közölném vele és balra el...
2011. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
én örülnék nekii :) de kárlenne elrontani a fészes vagy a telószámos dologgal.. inkább kérdezd meg hgoy merre megy és kisérd el egy darabig.. vagy az uticéljáig:) és ha a lánynak szimpi voltál ő fogja majd felhozni ezt a témát.. ha meg nem..akkor jobb ha nem égeted magad
2011. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Valahol kell ismerkedni ez tény, szórakozó helyen ne mert oda táncolni megyünk, utcán ne mert ott nem ismerkedem, hagyjatok ezekkel a hüyleségekkel lányok!

Nem szeretem az ilyen antiszociális embereket.

Miért rontanám el ha elkérem a számát?Kevesen mernek így kezdeményezni utcán, úgyhogy sok lányt alig szólít le valaki.

Mi alapján dől el, hogy szimpatikus vagyok?Ápolt vagyok, márkás ruhák, amik illenek is hozzám, meg úgy gondoltam, ha egy lány szemez velem inkább utána megyek oda hozzá.

2011. máj. 18. 19:19
 7/23 anonim ***** válasza:
65%
Sztem azért rontanád el, mert még ha beszélsz is vele pár percet, ha utána elkéred a számát, az olyan kb. hogy oké, van egy számom talonba, majd hívom ha kell vki.. MEg egyébként nem tudom, a többi lány hogy van vele, de én nem adom meg senkinek 10 perc ismeretség után sem a számom, sőt még email címet se szoktam.
2011. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De miért?Akkor hogyan legyen barátnőm?Egyedül öregszem meg avgy mi?Jó ember vagyok, nem akarok én rosszat neki, csak meg akarom ismerni, és ha tetszik akkor összejönni vele.
2011. máj. 18. 19:36
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

mi értjük hogy te kivétel vagy és jó ember:) De ált. a rosszat feltételezik a lányok nem is alaptanul néha, tehát ha egy vadidegen odamegy sztem 90% h nem adja meg senki a számát 10 perc után; de amit valaki írt hogy mondjuk elkíséred valameddig meghívod egy fagyira nagyon jó kezdés:) és utána ha szimpi leszel neki akkor már tuti megadja a számát h következőnek is találkozhassatok:) Szal a lényeg h ne 5 perc után kérd el sztem a számot, de próbálkozni lehet ;) Mindenesetre sok sikert! :)

18/L

2011. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

én tuti örülnék neki. ha tetszik a srác, megadnám a facebookom, ha nem, akkor megmondanám h sorry, nem az esetem, de mindenképp örülnék.

nem értem azokat, akik azt mondják, hívd meg fagyira vagy ilyesmi, ha én az utcán vagyok, az esetek nagy részében megyek valahova és nincs időm csak úgy random beülni valahova, itt mindenki szórakozásból szokott sétálgatni? szerintem nincs semmi baj a telszám/facebook dologgal :) 19l

2011. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!