Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rám találhat a szerelem kint is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám találhat a szerelem kint is?

Figyelt kérdés

Nyáron leszek 19, lány vagyok. Még nem volt barátom :(

Jövő nyár végén, ősszel ki szeretnék menni Angliába dolgozni. De ugye megtalálhat ott is a szerelem? Úgy értem, nem kell, h feltétlen ott, de a világ bármely részén megtalálhat, ugye? Legyen az Magyarország, London vagy Kenya XD Szval van esélyem még a szerelemre akárhol, legalábbis remélem...


2011. máj. 18. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pont ma találkoztam egy sráccal aki kint volt Amerikába és ott jött össze egy magyar lánnyal aki azóta a felesége és van 2 gyerekük asszem'.
2011. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen rádtalálhat, de itt vagyok én is:) Ha nem feltétlen ott szeretnéd megtalálni akkor engem is megismerhetsz.
2011. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
nem sajnos,ez egy szabály hogy a szerelem csak a lakhelyed és 200km-et körzetében található meg
2011. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Angliában amúgy is a méhecskék porozzák be a lányokat... :)
2011. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra számítanod kell, hogy angol pasid nem lesz, viszont tapadni fognak rád az arabok, a feketék és mindenféle színes bőrűek.
2011. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Angliában szinte már nincs is őshonos angol. Kihaltak és helyére mindenféle szedett-vedett népség jött. Bőrszín alapján lehet őket megkülönböztetni, mert nem fehérek - de ez nem azt jelenti, hogy csak feketék - vannak ott barnák is. 70% nem fehér 30 % fehér.


Ha angol pasit találsz az szar, mert elszakadsz az országodtól: most itthagynád a szüleidet, meg az összes eddigi emléked élményed, és kiköltöznél? Itthagynád ezt a szutykot? Az erőspistát? A gyulai kolbászt? A szennyezett Dunát? A büdös vonatokat? A magyar vendégszeretetet? A színesfémtolvajoktól hemzsegő kis falukat? Az élmányt, hogy még el sem indult a vonat, máris nekilátunk az elemózsia elfogyasztásának? Nehéz döntés. A leendő párodnak is az. Most akkor ő költözzön ide? Szerintem sokkal jobb ha magyart keresnél magad mellé.


Ismerősöm amerikai nőt vett el. Jöttek ide is többen, az amerikai rokonok sőt még barátok is azaz nem lehet azt mondani, hogy nem láttam mindenféle amerikait: Egyszerűen nem értette, hogy miért vagyunk ennyire nyíltak? Miért traktáljuk töltöttkáposztával, miért néz rá a nagyi melegszívvel, Miért adjuk ki a lelkünket is, hogy jól érezze magát... Annyira más kulturkör és ez szar. Amerikai nő, ha férjezett is - ő egyedülálló akar lenni. Rokonokkal kb úgy viselkedik, mint ha a munkaadójával beszélne. Nem nyílt velük. És ez így van más népeknél is.

2011. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem találhat meg,ott földönkívüliek élnek. :) Am meg kb. 1 év múlva lehet h Én is kimeek,ha nem a katonaságot választom.Xal lehet h találkozunk. ;)


Am vki azt írta h angol pasija bizt nem lesz.Miért is?

2011. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!