Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cybergoth lányokkal hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cybergoth lányokkal hol lehet megismerkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek az ilyen lányok, szerintem szépek.
2011. máj. 19. 07:35
1 2
 11/12 Cyber Cybrax válasza:
alig egy hónap van már csak a Wave Gotik Treffen fesztiválig.én tuti megyek de jó lenne még pár hasonszőrű emberrel együtt menni :) ha megy még valaki az írjon már legyen szíves a cybercybrax@freeamil.hu-ra előre is köszönöm
2013. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Degenerált?

Szerintem az a degenerált aki úgy néz ki mint mindenki más. Komolyan. Én amúgy vicces ember vagyok és gyakran megkérdezem az átlagos csajoktól, hogy mi alapján választották a pasijukat. Mert kb minden átlagos pasi ugyanúgy néz ki:

- Felkap valami farmert

- Valami béna pólót

- Rövid haj


Szóval mi alapján választanak párt ha mind ugyanúgy néz ki? Én nem tudok különbséget tenni ezek közt a diszkópatkányok között. Amúgy meg ki is a degenerált ezt beszéljük át részletesebben kicsit.


A Goth-ok a múltat ismerik, a Cybergoth-ok pedig a múltat ismerve tudják milyen hibákat fognak az emberek újra elkövetni a jövőben. Ismerik a legújabb technológiai vívmányokat stb. A diszkós mit tud? Piálni meg a haverja anyját meg a haverja csaját meghúzni. meg a kisebbekbe belekötni. Úgyhogy degeneráltságban a diszkósok vezetnek. ;DD Jujj Justin Bieber-t imádják a csajok akkor öltözzünk mind úgy mind Bieber. Ennyit érnek a diszkósok. Tiszta TV2. Másolás az megy. Mi Cybergoth-ok ahányan vagyunk annyifélét látsz belőlünk. Nincs két egyforma. és a cuccokat nem a kisboltba vesszük. Vegyük csak a csatos bakancsot NEW ROCK, 80000ft alsó hangon. A többi cuccról nem is beszélve, nagyon egyediek és minőségiek.



Még jó hogy nagyra vannak magukkal, mivel ők be merik vállalni azt ami nem átlagos. Az átlagembereket viszont lenézik ami nemcsoda. Mi a kihívás abban ha úgy nézel ki mint egy átlagember? Felkapsz egy farmert hozzá a tegnapi melós pólót.


És mi az, hogy beütésük van?

Jahh bocs elfelejtettem, hogy aki nem Justin Bieber klón az már nem normális. Amúgy ha Unreal Tournament-en meg a Mad Max filmeken nőttél volna fel és egyebeken akkor ezen a stíluson nem lepődnél meg.

2016. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!