Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen legyen az első? (első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen az első? (első randi, első csók, első szeretkezés. )

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és szeretek egy lányt aki idősebb nálam pár évvel és mivel eddig semmilyen (még egy randi vagy csók sem) kapcsolatom nem volt mivel régimódi vagyok és vártam az igazit akit úgy érzem megtaláltam így nem akarok elrontani semmit nehogy ez miatt elveszítsem ezért tettem fel ezt a kérdést. Mellesleg 19 éves vagyok ha számít valamit.

Mit csináljak? Hogy kell jól csókolni? Elsőre mehet a nyelves csók vagy nem érdemes elsietni?? Hova hívjam randizni? stb. Tanácsokat várok minél többet.


2011. máj. 19. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tudsz róla semmit igazábol ezért azt meg föleg nem tudhatod hogy mit szeret de viszont kezdeményezned muszáj ha meg akarod szerezni :) ezért én azt tanácsolom neked, hogy ha régimódi vagy, akkor tanácsolom, hogy hívd étterembe vacsizni és vigyél neki virágot. az első csók ne nagyon legyen nyelves, inkább csak lágy puszilgatás szerintem, az első szeretkezéshez meg mire eljuttok, már tudni fogod hogy mit szeret és mit nem és ebböl majd fogsz tudni következtetni arra, hogy a szexben mi lenne neki a jó :)
2011. máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

először is.. azt mi nem tudjuk megmondani hogy kell jól csókolni.. az magátol jön hogy te hogy csókolsz. a világ semelyik részében nemmtalálható tudtom szerint csóktanfolyam.

az, hogy nyelves vagy a normál csókot csináljátok elsőnek, azt ti tudjátok. konkrétan kérdezd meg: el jönnél velem valamerre xy időpontban?

meghívhatlak egy italra esetleg egy fagyira?

2011. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
utolso vagyok 15/L
2011. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy ne készülj különösebben. Ne parázz. Ha a lány tapasztaltabb, örülni fog, hogy taníthat. Bízd rá. Ha nem, akkor nincs annál jobb, mint együtt próbálkozni, tanulni.

Fontos, hogy tudjon róla, hogy neked ő az első. Ez nem szégyen. Ez őt büszkévé teszi.


25/N

2011. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megkönnyebbültem. Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek.
2011. máj. 19. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!