Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi dicsérgetne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi dicsérgetne egy csajt, ha az nem tetszene neki?

Figyelt kérdés
Az egyik buliba dicsérgetett egy srác, tetötöl talpig mindenem megdicsérte. Akkor lehet, hogy tetszem neki?
2011. máj. 19. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy tetszettél neki. Akkor a lényegre tért volna rá. Inkább az lehetett, hogy unalmas volt a buli..
2011. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen velemis ez van, ha meg akarnak dug_i

ha közlöm hogy nem jön be a nyálas szöveg akkor mentem hü_e pics_ vagyok és ott hagynak :) erre ne alapozz

2011. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is mindig mondom a szomszéd néninek, hogy milyen jól néz ki, pedig semmit se akarok tőle, csak kedves vagyok.
2011. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
meg akart du*ni
2011. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztosan tetszel neki. A szándékai lehetnek őszinték, de tisztességtelenek.
2011. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De engem ne hasonlits a szomszed nenire, aki 60-70 eves. 18 vagyok, a srac meg 30. De szerintem nem azert csinalta, mert unalmas volt neki a buli.
2011. máj. 19. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!