Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Táncos munkával szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Táncos munkával szerintetek jól lehet keresni?

Figyelt kérdés

Elég jó alakom van és mások szerint szép arcom.

Arra gondoltam,a nyáron elmennék egy szórakozóhelyre táncos lánynak.Nem szeretnék vetkőzni és egyéb szolgáltatásokat sem nyújtanék.

Szerintetek van egyálltalán kereslet erre?(Főként,hogy nem vetkőznék le)Ha igen,akkor mennyit kereshetnék ezzel?

(Azért ebbe a kategoriába írtam,mert úgy gondolom,van köze a szexualitáshoz és itt talán még válaszokat is kapok,mert ezt többen olvassák.)

21/L


2011. máj. 19. 18:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire vetkőznél le? Szerintem nem éri meg, én keresnék egy másik fajta munkát a helyedben. De a te döntésed. :)
2011. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Max9009 ***** válasza:
100%
Külön "szolgáltatás" nélkül sehol nem keresel vele jól, ha csak nem külföldre mész.Mostanság a Tánc és a sex ez egyet jelent sajnos és a munkáltatók is így fogják fel.
2011. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hátt, jó kérdés, de sztem ilyen helyeken sokszor elvárás h vetkőzz...minimum
2011. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

lehet, ezzel az a baj, hogy ha megtetszel a főnöknek, akkor lehet h nem akar majd elengegni. szerintem sokan kezdték már így a prostitúciót, meg a sztiptízt.

itthon is biztos van kereslet, de lehet h kicsalnak külföldre "egy kicsit" aztán ott maradsz:D

2011. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nagyon sok lány indul így neki de jobb ha tudod, hogy az ilyen munkáknál előbb-utóbb vetkőzni is kell...és más egyebet is!

Az ilyen lányokat mind becsapják, szexmentes táncosmunkát ígérnek aztán a végén prostitúció lesz belőle ha akarod, ha nem!

Olvass utána, biztos találsz beszámolókat a neten!

Ne legyetek naivak!

2011. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Igen,biztosan van buktatója,de sajnos manapság tisztességes munkával nem nagyon fogok gyorsan pénzt keresni.Gondoltam nyári munkára,de nem hinném,hogy az ujságkihordással vagy szórólapozással jelentősebb összegett keresek majd...sőt biztos vagyok benne.

Azért persze más lehetőséget keresek,de ha nem találok,végső esetben ez is szóba jöhet.

Egyébként fodrász végzettségem van,de nem vagyok túl jó benne és mindenképp szeretnék a nyáron elegendő pénzt keresni,hogy egy 2.szakmát le tudjak tenni,(pár hónapos képzés)a párommal külön költözhessünk és én is dolgozhassak.

2011. máj. 19. 18:15
 7/19 anonim ***** válasza:
Táncos munkával nem lehet jól keresni, de jó úton jársz a jó kereseti lehetőséghez
2011. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%

"Elég jó alakom van és mások szerint szép arcom."


Na, újabb sötét, ostoba ribanc, aki azt hiszi, hogy a jó külső minden.

Menjél nyugodtan ilyen helyre "dolgozni", de ne csodálkozz, ha jól bedrogoznak és másnap már egy amszterdami bordélyházban ébredsz. Így kezdődik: behülyítik a csajokat, hogy ezzel mennyit lehet keresni és csak táncolni kell, aztán meg eladják őket prostinak Hollandiába, vagy Olaszországba.

De aki ilyen hülye, az meg is érdemli.

2011. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdésem,hogy szerinted hülye vagyok-e vagy nem.Tisztában vagyok a képességeimmel,tudom,hogy a testemmel többet elérhetek mint az eszemmel,de nem azért mert debil vagyok,hanem azért,mert nincs lehetőségem továbbtanulni(nem részletezem,hogy milyen okok miatt)

Az sem szerepelt a kérdésbe,hogy szerinted bedrogoznak,megerőszakolnak vagy prostitúcióra kényszerítenek-e.

Egyszerűen csak nem akarom az életem leélni úgy,hogy minimálbérből alig jut ennivalóra,miután kifizettem az albérletem.Az pedig nem érdekel különösebben,hogy ki titulál ostoba libának,mert mások véleménye nekem nem számít(Elvégre akkor nem gondolkodnék a táncos munkán)

Amellett ha belegondolsz,sok ilyen ostoba liba olyan életet él,amilyet Te talán sosem fogsz...persze ez csak egy feltevés,mert én nem itélkezek feletted ismeretlenül:)

2011. máj. 19. 20:18
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. máj. 19. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!