Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Táncos munkával szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Táncos munkával szerintetek jól lehet keresni?

Figyelt kérdés

Elég jó alakom van és mások szerint szép arcom.

Arra gondoltam,a nyáron elmennék egy szórakozóhelyre táncos lánynak.Nem szeretnék vetkőzni és egyéb szolgáltatásokat sem nyújtanék.

Szerintetek van egyálltalán kereslet erre?(Főként,hogy nem vetkőznék le)Ha igen,akkor mennyit kereshetnék ezzel?

(Azért ebbe a kategoriába írtam,mert úgy gondolom,van köze a szexualitáshoz és itt talán még válaszokat is kapok,mert ezt többen olvassák.)

21/L


2011. máj. 19. 18:02
1 2
 11/19 Oxana666 válasza:
Sokan azt hiszik, h ebbe belekényszerítik a lányokat. Drog, testi fenyítések etc etc... Van arra is lehetőség, h csak táncolj, eleinte valószínüleg még a pénzzel is meg lennél elégedve.( 70-80ezres min.bér mellett M.o.-on nem nehéz) De csak idő kérdése, h kapj egy ajánlatot, aztán elkezdesz agyalni. Hmm, egy óra és kapok érte 400-500Eurot? Na jó, csak most az egyszer. Ebből később 2,3 majd 623 lesz. Önszántadból csinálod, aztán rájössz h 26-7 éves vagy és nincs senkid. Jön egy strici, aki elhiteti veled, h te vagy az élete értelme.Leadod neki az összes pénzt, amit kerestél, majd mikor már használhatatlan vagy, mehetsz vissza Mucsaröcsögére a szülői házba és elhiheted, akkor már senki sem fogja azt mondani, h jó a tested és szép az arcod. Ergo, keress más opciót.
2011. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Mint említettem van párom,tehát az általad vázolt opció valószinűleg nem fog bekövetkezni.Én nem vagyok nagyravágyó,nem vágyom luxus kocsira/lakásra.

Nem ebből akarok megélni életem végéig,csak addig,ameddig összeszednék annyi pénzt,amiből elvégezhetnék egy tanfolyamot és tisztességes munkát találok.Persze,jó lenne az általad említett más opció,de sajnos pénz nélkül nem kezdhetek bele semmibe.

Nem mennék bele más dologba,természetesen nem az első kétes hirdetésre jelentkeznék amire rábukkanok a neten.

Egyébként én tökéletesen elégedett lennék,ha az a havi 80összejönne.Elkeserítő,hogy látom,a körülöttem élő diplomás embereket,akik napi 12órában gürcölnek egy gyárban,havi 75ezer forintért és kajacsekkért...Én nem akarom így végezni.Még azt hozzátenném,hogy soha,de soha nem feküdnék le pénzért senkivel.Ha ez megtörténhetne,akkor inkább keresnék egy pénzes barmot aki eltart,de nem,annál többre tartom magam.

Köszönöm a válaszod!

2011. máj. 19. 20:47
 13/19 Oxana666 válasza:

Nem igazán vagyok itt képben, mert ma regisztráltam. Nem tudom, mi az eljárás, de szívesen mesélek egy-két kulissza titkot erről a világról neked valahol, amit csak te és én látunk. Elmondanám az előnyeit és a hátrányait is ennek az életnek, úgy talán könnyebben tudsz dönteni.

20/L

2011. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Azt nagyon megköszönném,jó lenne olyan embertől tájékozódni,aki benne volt/van ebben a dologban.

Ha minden igaz,akkor beállítottam,hogy lehessen üzenetet küldeni nekem.

2011. máj. 19. 21:40
 15/19 anonim ***** válasza:

Nézd meg az Elrabolva (Token) című filmet, garantálom, hogy egy életre elmegy a kedved az ilyesmitől!


25 N

2011. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Még azt hozzátenném,hogy soha,de soha nem feküdnék le pénzért senkivel."


Ebben az esetben nem tudom, hogy miért pont ebben a "szakmában" akarsz próbálkozni. Többen is leírták már, hogy a 2 szervesen összefügg, ha elhiszed, ha nem, és ez nem csak legenda.

Ha a testedből akarsz élni az egy dolog, ha felvállalod tedd, de elég ellentmondásos amit írsz mert egyszer azt írod, hogy a testedből szeretnél megélni a jobb kereset reményében, másrészt meg azt, hogy nem.

Pont az ilyen álmodozó de igen naiv lányokat tudják a legcsúnyábban átverni, hidd el!!!

2011. máj. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Én már csak ilyen ellentmondásos vagyok...Azért kössz az aggódást...
2011. máj. 20. 15:25
 18/19 A kérdező kommentje:

Kicsit kifejtem akkor.Számomra az,hogy megmutatom a testem és az,hogy pénzért lefekszek valakivel 2külön fogalom.Én ezt,csak felhoztam,mint lehetőséget,mert talán egyszer tényleg szükségem lesz a testemre.

Elég sok munka van benne,hetente többször kondizom,vékony csípő,kerek fenék meg minden ami kell.Ezt nem azért írom le,mert el agyok szállva magamtól,tudom,ezt bárki elérheti.Sajnos nekem egyenlőre ezek a legnagyobb,vagy talán egyetlen értékeim.

Nem azért nem tanulok,mert nem szeretnék.Sajnos különböző dolgoki miatt nem tudom befejezni az érettségit.Tehát akkor itt leszek egy szakmával a kezembe,amit gyakorlatilag nem tudok hasznosítani.Ebben a világban így mihez kezdjek?Persze minden lehetőséget megpróbálok és a fent leírt"szakma"lesz az utolsó,de sosem tudhatom,hogy hogy alakul az életem.

Mindenki úgy boldogul ebben a világban ahogy tud.

Én sajnos nem értek máshoz,de ha lehet a testemből hasznot húznék...de nem minden áron.

Ennyi erővel a fürdőruha modelleket is elitélheti akárki,hisz Ők is a testükből élnek.Számomra egyre megy,hogy végigvonul a színpadon,vagy előad egy 20perces táncot.

2011. máj. 20. 15:45
 19/19 anonim válasza:
Nem tudom, hogy alakult végül is belevágtál a táncosmelóba?Privit nem tudok írni ezért itt kérdezem.:)
2011. okt. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!