Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteges önbizalomhiány ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges önbizalomhiány ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sokszor már úgy érzem,hogy nekem beteges szintű az önbizalomhiányom.Rengeteg olyan dolog van amit nem merek megtenni,de ez leginkább a fiúk terén zavar.Igazándiból félek a pofára eséstől.Hogyan változtassak ezen?(ezek a problémák természetesen a külsőmből adódnak,és hiába mondja nekem az atyaúristen is,hogy igenis szép vagyok,én nem hiszem el senkinek sem....)

17/L


2011. máj. 19. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
És akkor kinek hinnéd el, hogy szép vagy? Egy olyan fiúnak, aki neked tetszik?
2011. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne félj, csak higgy!
2011. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Megértelek. Én magam is sokat szenvedek az önbizalomhiányom miatt, bár én fiú vagyok. Ha gondolod szívesen ellevelezgetnék veled, talán tudunk segíteni egymásnak.


21f

2011. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Magamnak!Ha én is szépnek látnám magam,na akkor tényleg elhinném és lenne is vmennyi önbizalmam.Na meg persze egy olyan sráctól aki tetszik,nem tagadom,de elsősorban magamnak akarok megfelelni,és ez az ami nem megy
2011. máj. 19. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!