Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ebből később nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ebből később nem lehet veszekedés?

Figyelt kérdés

2 hónapja jött egy új srác az osztályba,elég helyes(vagyis baromira helyes,az összes lány bele van zúgva *.*)...Eddig volt barátnője,de szakítottak.

Most azt szeretné,hogy járjak vele...De nem tudom,hogy mit tegyek,mert...

Jó fej,cuki meg minden,de nagyon gazdagok...Nem mondja,meg nem dicsekszik,de látszik rajta.

Tudom,hogy a pénz nem számít,de akkor is...Az előző barátnőjének is mindenki mondta,hogy tuti csak a pénze miatt van a sráccal.


Mit tegyek?Járjak vele?Mert nekem tetszik,csak na...


13L


2011. máj. 19. 18:33
 1/8 :) :) :) ***** válasza:
66%
Ne figyelj másokra,én ugy gondolom hogy elég ha ti tetszetek egymásnak és más ne szóljon bele. :)
2011. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Mért neked nemjó ha szülinapodra aranyláncot kapsz?
2011. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Ha én lennék az anyukád 13 évesen senkivel nem járhatnál, úgyhogy felejtős lenne a kérdés...
2011. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 candypop válasza:
47%

Utolsó nem 1800-ban élünk...Ha tetszik hát járj vele ;)

Am meg a járásra senkitől nem kell engedélyt kérni...

2011. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Maxima ***** válasza:
47%
Ha tetszetek egymasnak akkor ne foglalkozz azzal hogy mit mondanak az iskolatarsak. Egyebkent is nem a srac gazdag hanem a szulei.
2011. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Nyugodtan járjál vele. Akik a barátaid, azok úgyis tudják, hogy nem a pénz miatt vagy vele. Akik meg nem a barátaid, és vádolnak ilyesmivel, azokkal ne foglalkozz. :)
2011. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
biztosan járni akarsz vele??? most nem azt mondom hogy neked csak a pénze kell, de ha tényleg vele akarsz lenni, nem érdekelne mások véleménye... gondold át a dolgot, kicsit fiatal vagy még, van még időd bőven, ne tegyél semmi olyat amit később megbánnál
2011. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Mivel az összes lány belé van esve, ezért én a helyedben csak akkor jönnék össze veled, hogyha vannak barátnőid, akiknek nem tetszik, vagy az osztály hierarchiájában elöl vagy, szal nem tudnak kiutálni( lányok nagyon durvák ilyen téren) Másrészt viszont csak akkor jöjj össze vele, ha tényleg tetszik.
2011. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!