Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol a gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol a gondolkodasrol? Ti ismertek ilyen embereket vagy elegge egyedi eset?

Figyelt kérdés

Egyik regi csoporttarsammal beszelgettunk, akinek a volegenye finoman szolva bunko es bekepzelt. Errol szokott "panaszkodni" a baratnom, marmint, hogy a volegenye nem tiszteli. Nem tudtam megallni, rakerdeztem finoman, hogy o milyen tulajdonsagokat lat benne, amiert erdemes vele maradnia. Erre azt mondta, hogy ot a kocsija (igen, jol hallottatok, a kocsija!) fogta meg, azert van vele, mert a kornyeken nincs is hasonlo senkinek (gondolom, hogy ezzel arra is utalt, hogy van boven penze). Azt mondja, hogy neki imponal az ilyen nagy terepjaro. :/


En elsore elegge kiakadtam, de ha belegondolunk, hany ilyen ember lehet, csak nem mondjak ki...:S


2011. máj. 19. 20:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
lehetséges, hogy így. attól függetlenül ha minden komoly gondolkodású 21-22 éves lány 30 éves párt szeretne akkor...
2011. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem minden lany akar 20-22 evesen hazasodni, gyereket vallalni. Ettol meg lehet komoly, csak nem tervez csaladot meg. Szoval nem mindenki lesz 30-40 eves ferfival. Meg van, akinek az idosebb ferfiak tetszenek alapbol. Nekem is kulsore egy 40-es jobban tetszik, mint egy huszas.
2011. máj. 19. 23:05
 13/13 anonim ***** válasza:
igen, ez sajnos szomorú, hogy nagyon sok ilyen fiatal van. Ezek mind mennek a levesbe, s hamarosan elválnak, kihülnek egymás iránt. De mindkettő bunkó: a csajról nem is beszélve, de a srác is, hogy ezt eddig nem vette észre.
2013. aug. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!