Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki tisztában van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki tisztában van a jelentéssel?

Figyelt kérdés

Mostanában sok kérdésnél láttam hogy egyes válaszolgatók nagyon szeretnek a frigid szóval csak úgy dobálózgatni...de vajon tudják a jelentését is??

Őszintén szólva engem is le frigideztek mert nem vagyok egy k*rva...nem értem az összefüggést...Minél több pasival fekszem le, annál kisebb az esélye hogy az leszek? :D Nevetséges...


2011. máj. 19. 22:13
 1/10 anonim válasza:
2011. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én tisztában vagyok a jelentésével...csak azt nem értem hogy mért kell pl azért le frigidezni mert mondjuk 14 évesen nem a szexen járt az agyam..vagy azért mert nem feküdtem össze minden pasival aki szembe jött velem az utcán...4 éves kapcsolatban vagyok és semmi gond nincs a szexuális életünkkel...magyarul nem vagyok az.
2011. máj. 19. 22:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok olyan szó van, amivel csak dobálóznak az emberek és valójában nem tudják mit jelent.. Pl.: skizofrén, szexmániás, nimfomániás, pedofil és még sorolhatnám. Le kell szarni, ha valaki azért szól be, mert 14 évesen nem a szexen jár az eszed. Hidd el, pár év múlva a normálisabb srácok jobban meg fognak téged becsülni, mint azokat, akik most beszólogatnak. :)
2011. máj. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nevetni fogsz de kislányok mondják ezt rám (21 vagyok) mert anno én inkább tanultam mint hogy a puncimban nyúlkáltam vna....Most 4 éves kapcsban vagyok és semmi gond a szexuális életemmel, minden rendben van :) Tudtam a frigid az az hogy nem nedvesedik, nem kívánja a szexet stb...nem az hogy nem kezdi el idő előtt ezeket a dolgokat...:)
2011. máj. 20. 12:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, most látom, hogy múlt időben írtad. :D Én sem nagyon foglalkoztam a fiúkkal 14 évesen. Egyszer táborban amikor azt hitték a szobatársaim, hogy már alszom, arról beszélgettek, hogy milyen ciki, hogy még nem is csókolóztam... 17 évesen jöttem össze a barátommal, már több, mint 2 éve vagyunk együtt , és hát kaptam már hideget is meleget is... Volt olyan lány, aki sok fiúval feküdt le, és amikor szóba került ez, kezet fogott velem, és mondta, hogy ha újra kezdhetné így csinálná ahogy én. Viszont volt olyan, aki azért nem bírt engem, mert nem az az életfilozófiám, hogy összefekszem mindenkivel és juj de jól kiélem magam...
2011. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

na ugyan így vagyok én is...mint az utóbbi amit leírtál...ezért szólnak meg engem is....én a 17. szülinapomon jöttem össze a párommal :):) és azóta is boldogok vagyunk :) nagyon :)

csak idegesít hogy ilyen gyerekek szólnak meg :S akik jóval fiatalabbak mint én :S

2011. máj. 20. 13:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a velünk egykorúak.. Pl a srác, aki ezért nem bírt, az osztálytársam volt. Meg egy időben a legjobb barátnőm is meg volt hülyülve, és ő is beszólogatott néha emiatt.. Szerencsére rájött, hogy hülyeség és leszokott már erről. Az a srác kérdezgette is a barátnőmet, hogy ő minek barátkozik velem, nem is vagyok neki való barát, és neki nem tetszik ahogy én gondolkodom, meg hogy nekem milyen rossz lesz majd 30-40 évesen, hogy "nem élem ki magam"... Én nem érzem úgy, hogy 20 évesen le lennék maradva bármiről is, sőt inkább azt bánnám meg 30-40 évesen, ha fél világ átmenne rajtam. Persze nem biztos, hogy a mostani barátom lesz gyermekeim apja és vele élem le az életem, sőt valószínű, hogy nem, de basszus még csak 20 éves vagyok... :D
2011. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nekem is sokan jönnek ezzel a kiéléssel...nekem nem hiányzik...abszolut nem....:) Ami kell azt a párom megadja minden téren :) Most lehet hülyén hangzik de ő a Perfect men ;) Mindenben imádom :)
2011. máj. 20. 13:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Valahogy ez a kiélés nagyon menő lett mostanában.. Pedig én pont, hogy nem akarok kiélt lenni, 40 évesen is szeretném élvezni a szexet is, meg az életet úgy ámblokk. :D Szerintem ne foglalkozz az ilyenekkel, én is ezt teszem. Boldog vagy és ez a lényeg. :)
2011. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
így van :):) megy a plusz szavi :)
2011. máj. 20. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!