Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan emberek, akiket nem zavar, hogy egy másik embertársa LMBT tag?

Figyelt kérdés
Én sajnos nem ismerek ilyen embert...
2011. máj. 20. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar. Árt ő vele nekem? Nem. :) Hát akkor meg?

Amúgy az unokaöcsém meleg. Mégis szeretem.

2011. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miért akarsz ilyen ismerősöket? L, M, B, vagy T vagy?
2011. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Három meleg férfit ismerek, kettő szimpatikus, rendes ember, a harmadik kevésbé. Nem zavarnak, nem tudom hogy tagok-e.

39/F

2011. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én a "B"-sekhez tartozom, bár nem hiszem, hogy ez számít a kérdés szempontjából.
2011. máj. 20. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is egyre kevesebb, de ezt magatoknak koszonhetitek.

Nem kellene eroltetni a masikra, h gyere legyel te is b,uzi ezaz...

2011. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, hogy milyen körökben mozogsz, de nekem a fősulin van két csoporttársam. Jó barátaim, hatalmas formák, egyedi stílusuk van... az meg, hogy melegek? és akkor:)
2011. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi az az lmbt?? ezt nem ártana tisztázni a kérdésben
2011. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
17:05 : Nem erőlteti senki. Az a baj, hogy egy kis rétegről vannak megítélve az LMBT-sek. Arról a kis rétegről, akik a felvonuláson provokálják a nézőket. Pedig az LMBT-k nagy része nem ilyen. Senki nem akarja, hogy " gyere legyel te is b,uzi ezaz."
2011. máj. 21. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!