Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha nálam kimaradt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, ha nálam kimaradt valahogy a "bulizós" korszak? :S

Figyelt kérdés
Nővérem szerint, aki nem esik át ezen a korszakon (bulikba járni cigi+pia stb) abból nem lesz normális ember... Én annyira nem érzem úgy, hogy nekem erre szükségem lenne, persze néhanapján elmenni haverokkal iszogatni (nem részegre inni magunkat és fetrengeni a hányásban), az belefér, sőt elég társasági embernek érzem magam (szeretek beszélgetni,nem arra gondolok hogy középpontban lenni).Szóval a ti véleményetekre vagyok kíváncsi: Tényleg ilyen fontos lenne ez a korszak, hogy kihagyhatatlan? Ez befolyásolhatja, hogy esetleg normális ember legyen belőlem és mondjuk normális barátnőre leljek?:D 19/f
2011. máj. 20. 20:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

én is csak ezeket csinálom amiket te :) sztem nem lényeges

18/F

2011. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

hahahaah X)


Még szép hogy lehet :'D Inkább örülj neki, hogy nem ölöd önkéntesen az agysejtjeidet :D

2011. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Hát... most legszívesebben rávágnám, hogy dehogyis, butaság, úgy élsz, ahogy szeretnél.


De azért ebben van némi igazság. A fiatalok 90%-a átbulizza a fiatalságát, így valamilyen szinten mindenképp kívülálló leszel másokhoz képest. Ezzel én is így vagyok, pedig szoktam a haverokkal iszogatni, mászkálni, sőt, koncertekre is járok, diszkóba mondjuk soha.


Igazából ez akkor fog kiütni, ha mondjuk egyszer találsz egy lányt magadnak, aki rendszeresen járt "bulizni". Talán nehezebb lesz férfinak lenni mellette, mert "tapasztaltabb". :) De lehet, hogy ez csak az én hülyeségem.

2011. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sosem fog hiányozni... De nekem pl 20-21évesen előjött, hogy fiatal vagyok, és nekem bulizni kell. Most is még csak 22 vagyok, de úgy tűnik lassan ki is növök belőle... :)
2011. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont ennyi idősen kezdődött a bulizós korszakom. Nem vagy lemaradva semmiről. De a puszta bulikkal nem veszítesz semmit. Inkább a jó baráti társaságok a fontosak. Bulikban semmi maradandüt és értékeset nem találtam, ne próbáld magadra erőltetni, mert, főleg így Te sem fogsz.

Sőt így utólag azt látom, akik nem tudnak kilépni a bulizós korszakukból, elveszett emberré válnak. Egyre öregebbek, és mindig mindenhol ottvannak de valójában nem viszik semmire, söröznek, isznak...

Szóval a legfontosabb, olyan emberek vegyenek körül, akiket becsülsz, értékelsz, és jól érzed magad közöttük. Aztán egy ilyen jó társasággal el is lehet nézni néha szórakozóhelyekre. De, ha a buli öncéllá válik, akkor már gond van.

33/F

2011. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:51


Igen valahogy én is így gondolkozom, hogy annyira nem lehet probléma, de mégis valamikor visszaütne ez.. De valahogy annyiszor hallottam már, hogy "úgy beb.sztam hétvégén.. ezt meg azt ittam.. nem emlékszem semmire, de azért jó volt..", hogy már kb tudom, hogy miből áll az egész és azt is, hogy utána milyen sz.r másnaposan ébredni :D. Nekem valahogy az egész nem hiányzik hogy széthányjam magam és 1 napig ki legyek ütve

2011. máj. 20. 21:00
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom már mikor voltam utoljára bulizni... Én mennék, de nincs hozzá társaság. Viszont nem gondolom, hogy emiatt nem vagyok/leszek normális ember. :D


19/L

2011. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk kinek mit jelent a buli... Az "iszom, mint a hülye és kihányom a vesémet is" bulik nekem sem jönnek be. :D


az előző 19/L

2011. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:01


..Nővérem ezt tapasztalta, hogy aki nincs ezen túl az nem lett normális ember.. :) Nem tudtam eldönteni hogy van e benne igazságtartalom :D ezért kérdezem:)

2011. máj. 20. 21:04
 10/21 anonim ***** válasza:
Tudom, ezért írtam, hogy nem gondolom, hogy emiatt nem leszek normális. :D Szóval: szerintem nem igaz, amit a nővéred mond. :)
2011. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!