Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, csípitek ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csípitek ha egy fiú tud gitározni, vagy bármilyen hangszeren játszani?

Figyelt kérdés
:P
2011. máj. 20. 23:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ha még énekelni is tudsz.... mmmmm

Amúgy nekem a gitár nem jön be, szinti, azzal már lvehetsz a lábamról

v dob, volt egy dobos hapsim, tök jó volt püfölni a dobot, meg is tanított pár ritmus izére :D (bocs a szakzsargon kimaradt)

2011. máj. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de én azt mondom, hogy ez nem kifejezetten jellemző. Mármint nincs olyan, hogy mondjuk eddig nem tetszett senkinek egy srác, most elkezdett gitározni és egyből 8 csaja lett xD. Ez egy tévhit szerintem, és egyébként ha csak emiatt akarsz elkezdeni gitározni akkor inkább ne, mert csak pénzkidobás hidd el. Egy 2 éve gitározó srác (amúgy 17/f)
2011. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 szamóca. ***** válasza:

attól függ. tényleg zenélni tudsz, vagy szorgoskisfiú voltál és betanultál 5-6 egyszerűbb számot?

nem mindegy :) a zenészek művészek, velük pedig általában jól kijövök, és igen, azt kedvelem.

2011. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

23.08 Igazad van, ilyen szempontból nem előny.


De ha tudsz játszani a barátnőd tuti fel fog nézni rád

Első voltam

2011. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, az ének főleg nem.
2011. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

szeretek zenélni,volt egy szintim azzal szoktam egy pár számot eljátszani,csak bedöglött :(


3 hónapja van meg a gitárom,mindennap szoktam vele gyakorolni,van még egy tangóharmonika is a családba csak

szegény az is odavan,azzal is szoktam próbálkozni:P

2011. máj. 20. 23:18
 7/21 anonim ***** válasza:

igazából annyira mindegy. én gitározom 11 éve, a barátom meg semmilyen hangszeren nem tud és mégis imádom őt.

19/L

2011. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én Imádom ha egy pasi tudd gitározni :DD

Főleg a basszer gitárosokat szeretem de nagyin ;))

2011. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha egy fiú tudd gitározni :)

De a basszer gitár ál jól egy pasinak ;))

2011. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. máj. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!