Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsok? 30-35 éves férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok? 30-35 éves férfiak válasza előnyben

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és a barátaim közül csak eggyel feküdtem le, aki szintén szűz volt. Nem volt rossz vele, de általában hamar elment és úgy is érzem h nincs is sok tapasztalatom. Ezért olyan férfit keresek most,akinek sok tapasztalata van, hogy tanulhassak tőle. A velem egykorú srácok untatnak és általában hülyék és inkább csak a szájuk nagy h ők mekkora ászok az ágyban...Ezért olyan 30-35 éves férfira gondoltam.Nem nagyon szeretném érzelmek nélkül, tehát ismerkedni szeretnék, úgymond "válogatni".A baj csak az, hogy senkit sem ismerek ebből a korosztályból. Vagy velem egykorúak, vagy szüleim korúakat ismerek csak. Így nem tudom h ilyen korú pasikat hol lehet találni?Milyen helyekre járnak szórakozni(az értelmesebbek)?Honnan tudom leszűrni azt egy pasiról h tényleg van tapasztalata és nem csak a szája jár?Milyen típusú lányokat szeretnek?

((Azoknak akik be szeretnének szólogatni: Nem érzem magam csúnyának(bár ízlések és pofonok),szóval nem ezért akarok más korosztállyal ismerkedni))A bugyuta válaszokat légyszi mellőzzétek.Köszi.

Ja nemet és kort kérlek írjatok:)


2011. máj. 20. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:

30 fölött kevesen vannak tapasztalat nélkül. Aki igen, annak meg nem jár a szája, mert épp elég cikinek érzi.


F/30+

2011. máj. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy raklapnyi kanos nethuszár fog most megrohamozni. (mint én)
2011. máj. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kedvelt helyek?
2011. máj. 21. 00:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Sörözők, de oda egy korodbeli lánynak nem praktikus egyedül beszabadulnia.
2011. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd, Kérdező, ebben a korosztályban óriási eltérések lehetnek. Van, aki már három gyereken és két feleségen van túl és van, aki még javában bulizik és esze ágában sincs elköteleznie magát. Habitus és életstílus kérdése.
2011. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Felőlem akár lehet 5 exfelesége is (a párkapcsolatban élők tabuknak szóba sem jöhetnek nálam). Túlzott kötöttséget sem szeretnék, csak a tapasztalatait és 3-4 hónapot az életéből.

Hát sörözők...Néha vagyok ott haverokkal de nem szoktam látni idősebbeket. Gondolom akkor keressek új helyeket.

Esetleg más?

2011. máj. 21. 01:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit akarsz tanulni tőle? Nem teljesen értem... Valami kalandra vársz, vagy komoly kapcsolatra?

Nem a kor számít elsősorban. Ha valakivel megszeretitek egymást, az a lényeg.

Nekem nincs tapasztalatom és nem érzem cikinek.

34/F

2011. máj. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy érzelmekkel tarkított hasonló korútól többet "tanulhatsz" akkor is, ha az illetőnek nincsen hűdesok numerája. Majd kialakul. Nem kell ezt a tapasztalatot túllihegni.


Ráadásul minden fiú/lány más, mást szeret, van akinél valami nagyon bejön míg a másik azt egy cseppet sem szereti (volt olyan lány ismerősöm aki imádta az "isteni kezemet", mert mindig remekül kielégítettem vele aktus előtt, hatalmasat élvezett hüvelybe, míg későbbi partnereim közül senki más nem kedvelte azt a fajta kézimunkát. Volt olyan lány, aki imádta ha orálisan elégítették ki, míg a mostani partnerem ki nem állhatja. Szóval semmire sem megyek bizonyos tapasztalatokkal).


33F

2011. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!