Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tisztességesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tisztességesek a férfiak? - ilyen téren

Figyelt kérdés
Mennyire tisztességes egy férfi, ha fiatalabb lányról van szó? Megálljt parancsol magának, hiába van oda érte vagy enged a kísértésnek?
2011. nov. 3. 20:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

90 % nem ..

10 meg igen :D

2011. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
reméltem is ;) az 10% meg... csak jobban el kell csábítani :D
2011. nov. 3. 20:23
 3/20 anonim ***** válasza:
Annyira mint a nők. Globális felmelegedés van akkor globálisan is gondolkodjunk:) A mai világban már ritka azok akik képesek erre.
2011. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Pláne úgy hogy én is akarom... Ezért imádom amúgy a pasikat :D minden második nő panaszkodik rájuk :D én pedig élvezem hogy egyszerűen gondolkodnak és amit mondanak úgy is van... és ilyenkor örülök ha a farkuk irányítanak :D utána rajtam múlik hogy mit kezdek a dolgokkal :D köszönöm emberek :))9 azért várok további válaszokat is :)
2011. nov. 3. 20:26
 5/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem értem a kérdést.

Hogy érted a megállj dolgot? Várjon a szexszel még 1 hónapot? Meg ezt a fiatal dolgot hogy érted? 20 éves nő 40 éves férfi, vagy esküszöm nem értem mire gondolsz.

2011. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ezzel a válasszal egyetértek, imádom a férfiakat :D Nélkülük nem is tudnék létezni.

Csak megmosolygom magamban a megkeseredett nőket,akik gyűlölik a férfiakat :D Marhára kib*sztak a férfiakkal :DDDD

2011. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
arra hogy én 18 éves vagyok ő pedig 27 :) hogy visszatartaná-e a korkülönbség :) vagy fel se merülne benne a kor?!
2011. nov. 3. 20:28
 8/20 anonim ***** válasza:

18 évesen felnőtt ember vagy :)

Bár tény,hogy itt itt van a generációs szakadék, te még suliba jársz, ő lassan családot akar,de azért nem lehetetlen ez.

Mondjuk én nem szólok semmit, 22 vagyok és a 40 évesekre bukom :)

2011. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
20:28-as pontosan! velük együtt kell nevetni :) mit kell erőltetni a dolgokat? ő sem panaszkodik az én hülyeségeimért... én sem az övéiért :D együtt követjük el a hülyeségeket :D most viszont az élet kicseszett velem :d képes voltam beleszeretni egy férfiba :D
2011. nov. 3. 20:29
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát azért mennire fiatalabb?

Mondjuk melyik 45 éves pali ne húzna meg egy 20 éves csajt? Esetleg az aki épp fülig szerelmes valaki másba.

De ha mondjuk egy 30 éves srác és egy 14 éves csaj esetéről beszélünk, szerintem többen inkább maradnak a 20asoknál.

Pedig az utóbbi esetben kisebb a korkülönbség.

2011. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!