Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik 1 lány írtam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik 1 lány írtam neki levelet szerdán iwiwen (nem valami nagy szerelmeset hanem csak amolyan hello hogyvagy típusút, felvehetem-e msn-re), de azóta nem válaszolt , pedig volt fent, talán nem vette volna észre? Miért nem válaszol, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Am nem kifejezeten ismerjük egymást , fősulira járunk majdnem egy csoportba de hát mint majdnem az összes lány és igen ő is csordában közlekedik ( értsd legalább 3 barátnővel) és odamenni nem kifejezetten merek még angyon úgyse ha egyedül van nem hogy annyian, meg amúgy is a hello tetszel nekem stb az kapásból rossz indítás . Volt másik ötletem is de az is elég elveszett dolog , barátnőjétől megkérdezni h van e neki barátja ( ez az ötletem a pletykára alapoz , mivel erről már másnap tuti biztos hogy tudna), de ez is pont azért bukta mert hát barátnője se járkál ám egyedül.
2009. márc. 14. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nézd meg a kimenő leveleidet. Látod, h olvasta -e, törölte -e, mit kezdett vele.

Nyitott kék boríték: olvasva

Zárt kék boríték: olvasatlan

Nyitott piros boríték: olvasva és törölve

Zárt piros boríték: (ez a legrosszabb) olvasatlanul törölve.


De lehet, h csak nem volt ideje még válaszolni rá, vagy nem tudja, mit írjon. Inkább kérj tőle randevút! :)

2009. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyitott kék boríték van tehát elolvasta .
2009. márc. 14. 14:12
 3/4 A kérdező kommentje:
De vajon miért nem válaszol?
2009. márc. 14. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Például azért, mert leszarja a fejed. Például...
2009. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!