Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lett a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lett a barátnőm. Hogyan tovább? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A napokba a legjobb barátnőm elmondta nekem, hogy biszexuális, tehát szereti a lányokat is. Nem ért váratlanul, mert már egy ideje arra utaló jelekből gondoltam rá. Elmesélte, hogy már volt neki úgy egy barátnője. Régebbről ismerjük egymást, de igazán más fél éve vagyunk elválaszthatlanok. Neki ez a kapcsolata még a ez idöszak elött volt. Azóta volt neki fiú barátja is. Egyszerüen nem tudom, hogy kezeljem ezt a helyzetet, mert mondta ha átölelt vagy puszit adott nekem, akkor neki a fejébe megszólalt egy figyelmeztetés. Mesélte, hogy már azzal a gondolattal is eljátszót, ha megcsókol. Az a egész be a poén, hogy nem lepet meg, hogy ö leszbikus is, sőt semmi bajom nincs vele, csak még is mikor mentünk haza és elköszöntük volna, annyira zavaró és nyomasztó volt a helyzet. A legfurcsább, hogy én egész éjszaka vele álmodtam olyat és nagyon féltékeny vagyok a volt barátnőjére. Nem tudom ez most azért van, mert érzek iránta valami olyat, vagy mert nem bírom kezelni ezt a új helyzetett. Mert imádom őt, nagyon fontos nekem, nem szeretném ez miatt elveszteni… 21/L
2011. máj. 21. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt igazán te érzed. Gondolom neked ez izgalmas nem visszataszító élmény, csak nagyon furcsa. Egy barátnőről lévén szó ez érthető. Ettől te még nem vagy leszbi, vagy biszex, bár nem kizárt. Magadban kell tisztázni, hogy itt csak az izgalmas "kaland" lehetősége, az újdonság iránti kíváncsiság hajtja az érzéseidet, vagy nem. A barátnőd már tudja magáról.
2011. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bújj vele ágyba és megtudod-e,hogy kell ez neked vagy sem.Én ezt csinálnám.
2011. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha meg is történe dolog. Már nem lenne minden olyan mint régen. Visszont nagyon szeretem, ha az elmúlt időbe nagyon sok dologba számithatam rá. Nem szeretném elveszteni a barátságunkat, de én kezdek ennél többre vágyni/gondolni. Mert ami, most van helyzet ez nagyon zavaros...
2011. máj. 21. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg a barátnőddel, és döntsetek, közös megegyezéssel. F.
2011. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!