Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kerüljem a haveromat, ha belé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerüljem a haveromat, ha belé zúgtam?

Figyelt kérdés

Belé zúgtam, szerelmes vagyok belé... Fiú vagyok, ő is fiú, tudom egy mocskos b-zi vagyok, lőjjem tarkón magam, akasszam fel magam, dögöljek meg. Na meg volt a letolás része a dolognak, nem tudok mit csinálni. Érzek iránta szerelmet, de nem szeretnék, még is... Most emiatt kerüljem a haveromat? Mert azt sem szeretném...

Köszi :)

17F


2011. máj. 21. 13:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem,de komolyan,miért van ennyi selejt..

Annyi szép,aranyos lány van,de nem,te kardozni akarsz a haveroddal...:S

2011. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Sok a szép aranyos lány persze, de ha nem érzek szerelmet, úgy nehéz... Ezen rágódok három éve. Nem tudok mit tenni az érzéseim ellen. Nem tudja rólam senki, nem hangoztatom. Mind1.
2011. máj. 21. 13:13
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Meg kell barátkoznod azzal, hogy meleg vagy. Ez van. Erről nem tehetsz. Vállald fel. Ez elnyomott szexuális identitás a teljes életedet megnyomorítja. Így sem lesz könnyű, de az elfojtásnál sokkal jobb.
2011. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
A haverodnak mondd el, hogy szerelmes vagy belé,hidd el ő lesz az aki kerülni fog téged.
2011. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nagyából erre annyit tudok mondani a mágnes kétpólusú nem egy.



zikkájl

2011. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél.

Nincs letolás, értékes ember vagy attól még.

Viszont tisztában kell lennünk azzal, hogy vannak hibáink és törekednünk kell megváltozni belőlük. Mindenkinek vannak hibái, nem gáz, de nem kell a hibáinkat hangoztatni, dicsekedni velük. (Azzal nincs bajom, h feltetted itt ezt a kérdést!) Törekednünk kell mindannyiunknak, hogy megváltozzunk, jobbak legyünk.

Próbáld a haverodat abban az értelemben elfelejteni, mert Te is tudod, hogy nem normális, hogy ilyet érzel.

Bocsánat, ha valakinek ez bántó volt. Én is küzdök a hibáim ellen, több-kevesebb sikerrel.

2011. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

NA akkor tisztázzunk valamit az elején, barátilag szereted vagy szerelmesen vonzalommal tekintesz felé?

HA testi vonzalmat érzel, akkor sem vagy egy selejt, csak te máshogy szeretsz, nincs csak fekete és fehér...

Ha tudod kontrolálni a dolgot akkor nincs gond, de ha úgy érzed nem tudod később elviselni azt a tényt hogy neki majd lesz barátnője és nem viszonozza a közeledésedet akkot tessék leépíteni a dolgot, mert csak megvisel lelkileg a dolog. Igen rengeteg szép lány szaladgál az utcán, akiknek nagy része is azt mondja jéé mennyi szép lány rohangál az utcán. Ezekkel ne is törödj.

2011. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
huhh:S a barátod a nőket szereti? mert ha igen ne mondd el neki, kellemetlen lenne mind2 fél számára, ink akkor óvatosan kerüld v nemtom:S
2011. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 necrovomitpussy ***** válasza:
51%
igen, ebben a sorrendben jó lesz
2011. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
16%
remélem minél előbb elpusztulsz...
2011. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!