Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kerüljem el a hazugságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljem el a hazugságot és a sértődést?

Figyelt kérdés
Előző héten táborba voltam, és megismerkedtem egy fiúval. Nagyon bejövök neki, de semmi nemvolt, csak ölelés, puszi, meg nekem adta a sapkáját. Én 13 és fél ő 14 és fél éves, pont egy év van köztünk. Én is imádom, lehet hogy csak mint barát, de nem gáz, megmondom neki, csak hogy érezzem mit érzek, taliznom kéne vele táboron kívül is. Itt jön a bibi. Anyum tanár, ő is ott volt a táborba, és kiakadt azon, hogy búcsúzáskor megöleltem az összes lányt és fiút, akikkel jóba lettem (nyilván a fiúkon akadt ki) Szerintem még kislánynak néz, és nyilván, az is vagyok, nem képzelem magam nagynak, de hazudni nem akarok, és sehogyan se tudok elkéredzkedni, hogy találkozzak egy fiúval KETTESBEN... szóval, mit tudnék csinálni, mert a fiút sem akarom megbántani, anyunak meg nem akarok hazudni, vagy ha máshogy nem oltható meg, túl nagyot hazudni...:/
2011. júl. 16. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

szerintem beszélned kéne vele hogy kezdenek érdekelni a fiúk. én 13 voltam mikor az első barátom volt, ő 15 múlt akkor. 3 hónapig jártunk, és csak a smároláshoz jutottunk el, ha már lehet annak nevezni :) de az a fontos hogy te legyél észnél, és ne hagyd magad olyanra rábeszélni amit te sem akarsz. sok sikert :)

17/l

2011. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. semmiképp nem akartam bármit is elhamarkodni. :)
2011. júl. 16. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
értelmes lánynak tűnsz és ha anyukád pedagógus, neki is látnia/tudnia kell, hogy ilyen korban természetes, hogy elkezdenek érdekelni a fiúk, és előbb-utóbb lesz barátod is. mondd el neki szépen úgy, mint nekünk, hogy megbízol benne, és nem szeretnél neki hazudni. hogy tisztában vagy a dolgokkal, és nem akarsz semmit elhamarkodni, hogy nem gondolod, hogy felnőtt/idős/érett lennél fogsz semmi olyat csinálni amire nem vagy kész, stb stb. meg fogja érteni szerintem és örülni fog, hogy megbeszélted vele :)
2011. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a bókot :)

megpróbálom, de épp ezaz, hátrány, hogy tanár, bizonyos értelemben, mert látja, hogy 'megbolondulnak' a lányok, és nem túl színvonalas iskola ahol tanít... lehet azt gondojja, énis ilyen lennék/leszek fiúk közelébe.

2011. júl. 18. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!