Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy hogy szexben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy hogy szexben "felsültetek"? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Megvolt a nagy kényeztetés, simogatás stb, a pénisz állt mint a cövek, és mikor a szexhez jutottatok volna (mikor a gumit helyezted fel) arra lelankadt a szerszám. Előfordult már veletek? És utána, hogy "dolgoztátok" fel ezt a beégést, vagy mit cselekedtetek utána?? (((NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK)))
2011. máj. 21. 16:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Közhelynek hangzik,de igaz:ez mindenkivel előfordul.Amíg nem rendszeresen,addig nincs gond,és ha szeret a lány,akkor nem csinál ügyet belőle.Ha többször megesik,akkor érdemes orvoshoz fordulni.
2011. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
mi lett a folytatás nálatok? első szex volt?
2011. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
volt ilyen a barátommal, nem is egyszer. a stressztől, illetve lelki tényezők is szerepet játszottak. tapintatos voltam vele, és bizonygattam, hogy nem baj és nem tartom cikinek (így is gondolom, nem csak vigasztaltam). simogattam, hogy feloldódjon, és mondtam, hogy az sem baj, ha ezek ellenére sem sikerül. nem akartam, hogy nyomást érezzen magán, és nem éreztettem vele semmi negatívat.
2011. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

értem értem.

Igen első, és még szűz vagyok. minden rendben ment, a 69 is, és utána mikor már a gumihoz nyultam, elernyedt:\ de nem csinált belőle nagy poroblémát utána orálisanment minden:)

2011. máj. 21. 17:04
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

megesik az ilyen, ne parázz.

mennyire tapasztalt volt a lány? ő is élvezett a végén?

2011. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

nem tapazstalt. ő isszűz. igen igen valószínűnek tartom hogy élvezett.

17:04 ez aranyos tőled. és utána? "minden rendbe jött?"

2011. máj. 21. 18:55
 7/24 anonim ***** válasza:

nekem is volt.

Mindketten szüzek voltunk, hosszú előjáték, és amikor a barátnőm azt mondta, hogy mehet, nekem már puha volt. Nem volt belőle gond, később sikerült... :)

Utána 4 év alatt volt 2-szer, hogy nem tudtam teljesíteni, mindig hulla fáradt voltam, de egy harmonikus párkapcsolatban ebből nincs probléma, semmiféle szégyent nem éreztem...

2011. máj. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
értem értem, szerintem nekem is a hosszu előjáték tette be a kaput...mert előtte 69be már elfáradhattam vagy nemtudom:\ mit tanácsoltok?
2011. máj. 22. 12:47
 9/24 anonim ***** válasza:

17:04 vagyok


igen, eltelt egy kis idő, nem erőltettem és nem hangsúlyoztam, hogy na most már lehetne ám valami, és rendbejött:)) persze nekem sem volt könnyű, mert kezdetben azt hittem, engem nem kíván, de nem így volt.

2011. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
ahaa. értem. rendben. köszönöm a válszaid:)
2011. máj. 22. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!