Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert k. urvazzak le egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert k. urvazzak le egyesek azokat a csajokat, akik jol oltoznek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
mert irigyek azért mert ők nem néznek ki jól. ez lehet egy valószínű magyarázat. ha pasi ku*vázza akkor azért mert soha nem kaphat olyan csajt. de az is megeshet hogy tényleg egy k*rva az illető.
2011. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint neked a jó öltözködés a divatos/qrvás öltözködést jelenti. Hát elárulom, h ezek kb. ellentétei a jónak.
2011. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy jól öltözik vagy mindenét kiteszi télen nyáron. Én nem nevezem kuuurvának, szerintem csak rettenetes feltűnési viszketegségben szenved az ilyen.


A kivágott igényes felső, rövid szoknya még nem gáz...csak ez a bugyimiskilóg, sebajhogytélvan dolog.

2011. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Itt tettem fel par kerdest, de mindenki azt mondta szinte, hogy a feher miniszoknya k.urvas, meghogy a leopardmintas ruha is az; holott az en kornyezetembe meg a fiuk/ferfiak is megdicserik.
2011. máj. 21. 17:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ami neked tetszik, az szerintük egyszerűen csak k.vás.


Mikor látok egy csinos nőt, jó ruhában, nekem nem az ugrik be, hogy egy k.va, ami valószínűleg azért van, mert nekem a jólöltözöttség teljesen mást jelent, mint neked.

2011. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezek tényleg qrvás cuccok. Jó h megdicsérik, én is azt tenném egy olyan lánynál, akit szívesen megdugnék.
2011. máj. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem sem a fehér miniszoknya,sem a leopárd mintás cuccok nem azok HA úgy viseli az ember. sok mindent lehet ízlésesen is összeválogatni meg úgy hogy k*rvás hatást fejtsen ki.
2011. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Na ugye... ez nem jól öltözés, ez feltűnési viszketegség.

Minél élénkebben ragyogtatja a bibéit, annál biztosabb, hogy valaki beporozza.


A fehér mini önmagában még elmegy, nem mindegy, mivel és hogyan... De mivel pont az altest szaporodással kapcsolatos részeire koncentrálja a figyelmet, egy táblát is akaszthatna magára, hogy "Kiadó".

A leopárd minta nem is jó, nem is divatos, és a többség képtelen ízlésesen hordani.

2011. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nah latod, errol beszelek. Itt meg a sajat oreg szomszed neni is azt mondja ra, hogy aranyos meg jol nez ki; pedig ha valaki kritikus, akkor azok az oreg nenik.
2011. máj. 21. 17:06
 10/13 A kérdező kommentje:

Hat szerintem meg nem izlestelen, ha egy csaj felvesz egy parducmintas egberuhat egy fekete cipovel es fekete kiegeszitovel... Mi ezen izlestelen?

A feher szoknya pedig fekete blezerrel es fekete cipovel is nagyon jol mutat.

2011. máj. 21. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!