Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni, ha az utcán követ egy pedofil? Vagy valaki más idősebb férfi?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor igyekszem más járókelők felé nyitni,mosolyogni,hozzájuk közelebb húzódni.Ha nincs ott senki,akkor nagyon sietek haza.Szerintem mindenképp valami forgalmas helyre próbálj meg minél előbb eljutni.
2011. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi! Amúgy nem vagyok jó futó, úgyhogy az nem menne, hogy gyorsan elfutok és kész, meg ha épp nem a házunk közelében vagyok hanem egész máshol! Gondoltam, hogy be kéne iratkozni valami karatéra vagy ilyesmire...hátha kell egyszer!
2011. máj. 21. 18:28
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Én széjjelverném a fejét, legalábbis biztosan megpróbálnám.

15/F

2011. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Honnan tudod hogy pedofil? Rá van írva a homlokára?
2011. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel anyukádat, vagy akihez mész és fennhangon közöld, hogy hol vagy és mennyi idő múlva számíthat rád! És ajánlott forgalmas, kivilágított helyre menned.
2011. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ha hosszú idő elteltével is követne, megfordulnék és rákiabálnék akarsz vmit b*zdmeg? Attól hogy lány vagyok még nem vagyok hülye....
2011. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó:köszi! Nem tudom mit csinálna akkor, ha ráordítanék, lehet hogy bevadulna, és mégrosszabb lenne helyzet!

Nincs rá írva a homlokára, de tán csak észreveszem, hogy követ, meg bámul, meg vigyorog!

2011. máj. 21. 18:35
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Világos helyre mész, keresed a forgalmas helyeket, sietősre veszed a lépést.

Sok ember között hamar el lehet vegyülni, másrészt ő is feltűnővé válik másoknak. Ha látsz térfigyelő kamerákat, vannak ilyenek a környéken, kerülj a látóterükbe, ne bújj be sötét sarkokba. És kerüld el a zsákutcákat.

Amikor kisebb voltam, olyan 13 éves, és úgy éreztem, követ egy fószer, odamentem egy 40-es nőhöz és megmondtam neki, hogy segítsen, úgy érzem, X fazon követ.

2011. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda egy sráchoz és mondd neki h követ az a csávó blabla. Ha hozzám odajönne egy lány így tuti megkergetném a csávót.
2011. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
az előttem író emberkének igaza van de személy szerint nem csak megkergetném hanem megruháznám kicsit :)
2011. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!