Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi alacsony, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi alacsony, nagyon jóképűnek kell lennie, h tetsszen bárkinek is?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 09:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Ha csak pár centivel alacsonyabb lenne a pasim nálam, az nem lenne gáz, de ha már nagyon alacsony, akkor felőlem lehetne akármilyen jóképű, nem kezdenék vele. De amúgy vannak szép alacsony lányok is, nem kell rögtön a modell alkatra hajtani.
2011. máj. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
De az alacsony lányoknak is a magas pasik kellenek.
2011. máj. 22. 09:46
 3/36 anonim ***** válasza:

Nem. A szépség amúgy is relatív, szóval sokaknak kell alacsony vagy velük egy magas férfi.

Plusz lehet valaki szép, de ha belül egy nagy nulla, azzal semmit nem ér el.

(pff, mindjárt kapom majd a beszólásokat, hogy hazudok, de nem érdekel)

2011. máj. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
43%
Honnan tudod, közvélemény-kutatást végeztél? :D Amúgy a lányoknál nem olyan fontos a külső, mint a fiúknál. Csak legyen önbizalmad. Más tanácsot nem tudok adni. Milyen magas vagy?
2011. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

170 cm. Társkeresőn is úgy vettem észre, h a legtöbb lánynak 175 v 180 centinél kezdődik a férfi.

Az pedig nem igaz, h a lányoknak nem számít annyira a külső. Sokkal jobban számít, mint a fiúknak.

2011. máj. 22. 09:55
 6/36 anonim ***** válasza:
61%
170 az neked hol alacsony? Egy faszt jobban számít, ne idegesítsél már. Egy férfinek kb 3 másodperc kell ahhoz, hogy eldöntse akar-e járni a lánnyal. Mert ránéz és a külső alapján megmondja. Ha megtetszik neki oké, ha nem, leszarja. De egy lány nem tud egyből dönteni, neki meg kell ismernie a fiút.
2011. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

156 cm vagyok, a férjem 167 cm. Mindig is 175 cm ALATT vadásztam, mert 30 cm különbség már zavaró volt, egy szegycsonthoz beszéltem.

A férjem így is magasabb nálam jó tíz centivel, de a szemébe tudok nézni, nem kell sámlira állnom, ha meg akarom csókolni, stb.

Előttem is volt jópár barátnője, mind kb olyan magasak voltak, mint én. De néha magasabb csajokat kellett elküldenie, mert őt feszélyezte, hogy alacsonyabb a lánynál.

2011. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
09:58 Ez pont fordítva van, mint ahogy leírtad. Egyébként a férfiak 99%-a magasabb nálam, a nőknek meg kb. fele.
2011. máj. 22. 10:00
 9/36 anonim ***** válasza:
74%

De a környezetemben is azt látom, hogy 160 cm feletti férfiismerősöknek nincs gondjuk. Ellenben egy 185 cm-es, izmos haveromnak igen, mert annyira hülye gondolkodásmódja van.

Ha valakiről ordít, hogy komplexusa van, AZ taszító. Önmagában a magasság nem.

Kb 160 cm alatt problémás egy férfinál a magasság, hiszen az már nőben is alacsonynak számít.

2011. máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
74%
09:58 vagyok, és csak úgy mondom, hogy a legtöbb lány 170 alatti. A pasik meg lehet, hogy magasabbak nálad, de hát gondolom velük nem akarsz kezdeni. A lányoknak kevésbé számít a külső, hiába mondasz mást. Én láttam már szép lányt csúnya pasival, de érdekes módon, fordítva még sose. Vajon miért??
2011. máj. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!