Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bűn az, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bűn az, ha egy férfi alacsony?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, h a lányok túlnyomó többsége szóba se áll 175 cm alatti fiúval, és ez igaz még a 150 centis lányokra is. Aki pedig még csúnya is mellé, az gyakorlatilag esélytelen a nőknél.

Miért kell emiatt elutasítani vkit? Nem mi tehetünk róla, és ma már elsősorban nem a magasságtól függ, h ki tud biztonságot nyújtani a nőnek. Esetleg ennyire gáz lenne egy alacsony pasival végigmenni az utcán?


2011. jún. 17. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
ugyanolyan ösztönös választás a nőknél, mint bármely nőstény állatnál. minél nagyobb, minél erősebb, egészségesebb a hím, annál kívánatosabb a nőnek.
2011. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Te most csúnyán általánosítasz!

Én is alacsony fiúval járok és még soha nemvolt szégyenérzetem emiatt.

2011. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
ez az evolúció. a nőstény a legjobb géneket keresi egy hímben, mert azok nem halnak ki. aki pedig rossz géneket örököl kihal...
2011. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem általánosítottam, nem azt írtam h egy lánynak se kell alacsony pasi, hanem h a többségnek nem kell.
2011. jún. 17. 16:33
 5/16 anonim ***** válasza:
45%

Én már sokszor láttam olyat az utcán, hogy alacsonyabb volt a srác a barátnőjénél, bár tény, hogy megfordultak utánuk az emberek.

A lányok meg nem a saját testmagasságukhoz választanak párt, vagy legalábbis nem utasítanak vissza valakit KIZÁRÓLAG a magassága miatt.

Legyen egy kis magabiztosságod, az sokkal feltűnőbb és vonzóbb is, mint az hogy most valaki mennyire magas!


22L

2011. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Azt azért nem hiszem, h egyetlen lány se utasítana vissza vkit csak azért, mert kicsi. Sajnos vannak ilyenek bőven, még ha nem is mindenki.

Mondjuk nálam magasabb lánnyal nem járnék, de legalább a 150-160 centiseknek ne kelljen már mindenáron egy égimeszelő!

2011. jún. 17. 16:38
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Ennyi erővel a fiúk is elutasítják azokat a lányokat, akik magasabbak náluk, pedig nem ők tehetnek róla.

Amúgy tényleg csak annyi a trükk, hogy legyen önbizalmad.

2011. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Hát... Nekem van egy-két haverom, akik max 170 cm magasak, kicsit pocakosak is, nőjük meg annyi volt, hogy meg sem tudom számolni... Szerintem ez kb olyan szimbolikus dolog, mint nőknél a nagy mell: tetszik, büszkélkedsz vele, ha a partnerednek nagy van, de pont leszarod, ha kicsi.
2011. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
A nők szeretnek felnézni a pasira, lábujjhegyre állni, ha puszit/csókot adnak/kapnak.
2011. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Úgy értem, hogy ha alapból bejössz egy lánynak, akkor csak azért mert alacsony lennél, ne fog elküldeni. Ha meg amúgy sem, akkor nem mindegy?
2011. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!