Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Programok egyedül Budapesten?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Programok egyedül Budapesten?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék kimozdulni, mert csodaszép idő van, de nem jut eszembe hirtelen semmi új, jó szórakozási lehetőség, amit egyedül lehet csinálni. Tippek?
2011. máj. 22. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Kocsma
2011. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kirándulás, mozi, sportolás, bemenni mindenféle boltba és nézelődni, stb.
2011. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el sétálgatni, biciklizni, csak úgy császkálj. Én rengeteget vagyok egyedül és ha jó az idő mindig kimozdulok, leülök egy padra a parkban és nézelődöm.
2011. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ülj ki a szabadba napozni, olvasni, keresztrejtvényt fejteni... menj el futni, bicajozni, görkorizni...
2011. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy ha van autód, akkor kocsikázz, de ne a belvárosban, hanem az agglomerációban, vagy Budán a hegyekben. Nincs is jobb, mint vidéki, vagy hegyi tájakon autózni a természetben, mindenféle stresszelés meg nyomulás mentesen. És akkor már kirándulhatsz is valamerre, Dobogókő, Normafa, stb, stb.
2011. máj. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szamóca.. ***** válasza:

vagyh a emberekre vágysz ülj ki a deákra.

ott még nem ültem fél óránál tovább egyedül, valahogy úgyis odacsapódsz:D

2011. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hajógyári
2011. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Swinger klub
2011. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!