Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt a mai 18 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a mai 18 év körüli fiatalokkal? Azt vettem észre hogy egyszerűen félnek a randira hívástól, a flörtöléstől és az ismerkedéstől!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az az észrevételem, hogy a mai fiatalok (akik közül mindkét nemből nagy mértékű képviselő figyelhető meg) egyszerűen összecsinálja magát ha a másik nemmel való ismerkedésről van szó! Gyáva a fiú elhívni a lányt, a lány nem mer elmenni a fiúval mert nincs önbizalma, a fiúk jó része KÉPTELEN udvarolni és bókolni, a lányok pedig durván, öntelt módon utasítják vissza a srácokat, a virágadás ebben a korosztályban teljesen kihalt, tiszteletlenek egymással a korosztálybeli emberek stb Ezek szerintem roppant elkeserítő dolgok, ugyanis amikor én voltam fiatal (45 éves nő vagyok) NEM EZ volt a jellemző! Mégis mi történhetett????


2011. máj. 22. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A média történt.
2011. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de a kérdésedben van egy ellentmondás. Azt írtad, önbizalomhiányosak a fiatalok, köztük ugye a Nök is. Következökben azt írtad, hogy öntelt módon utasítják vissza a Nök a Férfiakat, ami igaz és azért van mert a Nöknek túlzott önbizalmuk van, sok esetben a semmire.


A történet egyszerü. Média.

Az emberek elkezdtek hamis elvárásoknak élni és olyan idálokat festenek maguknak, akik nem léteznek, csak egy szépen segédeszközökkel megdolgozott emberi képbe beleképzelik a legjobb belsö tulajdonságokat.

Hiába vagyok Férfiként intelligens és érett, tudok udvarolni és szépen beszélni egy Növel, sz@rt sem ér, mert nem vagyok Görög félisten ezáltal a saját (22év) korosztályomban kudarcok érnek. Érdekes módon egy 30 év körüli Nö meglátja bennem azt aki vagyok és amit képviselek, átlát a szitán egyszerüen és nem ragad le a felszínen.

Nekem sincs önbizalmam, mert porig rombolták. Azt sujkolták belém, csak akkor lehetek jó, ha anyagilag több mint jól állok.


Tudom vannak Nök akik nem ilyenek és minden tiszteletem az övék, de úyg vagyok velük, mint Istennel. Nem tudom elhinni, mert nem látom.

2011. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Velem nem tudom mi történt, de a média biztos nem, mert attól eléggé elhatárolódom, a pasik elől viszont menekülök. Így jártunk. :D
2011. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
A férfiakkal az történt, h a nőknek túl magasak az igényeik, ezért aki nem néz ki jól, azt elhajtják v szívatják. Udvarolni és bókolni pedig nem is érdemes, mert a lányoknak csak a külső számít.
2011. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 specialsound ***** válasza:
Én a jelenlegi kapcsolatom előtt nem is udvaroltam, én mindig megvárom hogy a lányok kezdeményezenek mert így tudom hogy nyerő helyzetben vagyok. Semmi se kényszer majd kiválasztanak alapon, senki után nem érdemes rohangálni hogy aztán csalódás érjen! A mai fiatal lányok nagy része nagyon magasra tette a mércét és sok "jó tulajdonságot" is összegyűjtöttek mint pl: a bunkóságot.
2011. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!