Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrös kar, ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös kar, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Bnőmnek elég szőrös a karja (nem értem őt mért nem zavarja). Kb. egy hete vagyunk együtt, bár régóta ismerjük 1mást. Szerintetek sértő megkérni a csajod a kapcsolat elején h borotválja le? Azt se tudom h adjam be neki, nem szeretném a kapcsolatunk rovására menne. Engem nagyon idegesít, amikor ránézek. Most nyár van rövid ujjú szezon elég gázos így pólóban. Tök szép lány , de csutak szőrrel:D.
2011. máj. 22. 13:21
1 2 3
 1/27 skarma ***** válasza:
100%

Jobb szeretnéd, ha borostás lenne? jesszusom...

inkább fogadd el úgy ahogy van, és akkor kérd tőle hogy szőrtelenítsen, ha te is megteszed.

mert ha azt akarod, hogy szőrtelen legyen, akkor gyanta, az meg iszonyat fájdalmas.

Még csak egy hete jártok és máris megváltoztatnád? minek kezdtél járni vele?

2011. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon szeretheted...

Tényleg miért jársz egyáltalán vele? Nem találtál jobbat? Ha nincs ló jó a szamár is? Szerencsétlen csaj...

2011. máj. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Ha elkezdi szőrteleníteni a karját,még gázzabb lesz egy idő után. A gyanta se örök megoldás, ugyan úgy erősödik.

Ha ennyire zavar téged és ha mán dolgozol akkor beszéld meg vele a dolgokat és állj neki egy "végleges szőrtelenítő" kezelést.

Lehet,hogy őt is zavarja, csak már beletörődött.

2011. máj. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, nekem is szőrös a karom. Szerintem tuti jobban, mint a barátnődnek. (Szép sötétbarna, erős szálú - és nem is ritka. De nyáron, ha lebarnulok, kifakul.)

Bár a páromat nem zavarja. Hát... nem tudom. Én nem borotválnám le, ha megkérne. A lábamat igen, de a karomon nem, mert állandóan borotválni kell, különben baromi ronda (hamar újranő, már próbáltam régebben), másrészt meg elég nőies vagyok ahhoz, hogy a karom ne osszon, ne szorozzon. :)

Én nem kérném meg a barátnőmet, ha fiú lennék. Rábíznám a dolgot.

2011. máj. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel...

Neki ez a szexepilje,ha szereted elfogadod így őt amilyen...

Ő is elfogad téged biztos vagyok benne szőrös kukival...

De én is azt mondom,h először te próbáld ki milyen kellemes érzés ezt szőrteleníteni,és majd csak azután kérd tőle...

Szerintem egyből megváltozna a véleményed!:)

Nem lehet mindenki babapopsi szőrtelen,sima bőrű...

2011. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
22%
Ha ti nők felháborodtok ezen, akkor tőlünk férfiaktól miért várjátok el, h törődjünk a külsőnkkel?
2011. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

nekem is elég szőrös a karom (bár már nem tudom milyen lenne, kb. 7.ben vagy 8.ban szedtem le először - nem volt túl jó érzés napi szinten azt hallgatni, hogy milyen undorítóan szőrös a karom) és borotválom, de ez nem jelenti azt, hogy amikor nem borotválom, akkor tök borostás... nem alig látszik, hogy nő vissza, csak nagyon közelről lehet észrevenni. szerintem megkérhetnéd... vagy 'jajj képzeld, mondta az egyik ismerősöm/haverom hogy ő/a csaja borotválja a karját, vagy gyantázza, stb.... te nem szoktad?' vagy valami... szóval ne ez a 'borotváld le mert kidoblak'.. mert mondjuk tényleg, ha téged zavar, akkor inkább szedje le, nem olyan nagy dolog szerintem.


17/L

2011. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
alig látszik*
2011. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy valaki szőrtelenít nem fog erősebben visszanőni. Jesszusom.
2011. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 skarma ***** válasza:

13:35!

Első vagyok.

ne azért törődj a külsőddel, mert a nők ezt várják, hanem mert alap. (Bár attól függ, mit jelent nálad a külsővel való törődés.)

De ha egy pasi azt várná tőlem hogy mindenhol megkopasszam magam, csak mert neki úgy tetszik, az nem normális.


18/L

2011. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!