Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért vagytok ilyenek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért vagytok ilyenek, miért mondotok ilyeneket?

Figyelt kérdés

elsősorban a 30 év alatti korosztály érdekelne, ezen belül is a 20 év alattiak.

tehát. miért jön le nekem minden fiúról (vannak kivételek) hogy a lányokat teljesen csak ezköznek tekintik, tehát "sunáznám" meg ilyenek vannak..tehát nem z ,hogy kedves, aranyos, szép-e hanem hogy " sunáznád-e vagy sem"..

miért vagytok ilyen trágárok??ilyen közönségesek?,


2011. máj. 22. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Én csak azokra mondom, akik ennyit érdemelnek. Az más kérdés, h a többség ilyen...
2011. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Lányok is pont ilyeneket mondanak :) Nem vagytok különbek nálunk :). Mind két nemnél vannak alpári parasztok és normális értelmes emberek :) 19/f
2011. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kikérem magamnak az általánosítást. Igen, a férfiak többsége ilyen, de NEM MINDEGYIKÜNK!


Egyébként pedig, az nem pusztán a férfiak hibája. Ha ti nők - most én is általánosítsak? na jó, nem teszemm -, szóval akarom írni, közületek, nők közül nem lenne annyi, aki - már bocs a kifejezésért, de - elribancosodott, akkor a férfiak között sem lenne ennyi, aki elstricisedik.


21/F

2011. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem ismerik az adott lányt.
2011. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyet hallok, én is legszívesebben nyakon vágnám az illetőt. Az ilyen állatságok az internetről terjedtek el. Inkább nem nevezem meg a szennyoldalakat, hogy honnan, a többség valószínűleg sejti.


Elsősorban a szülőket hibáztatnám, mert hagyják, hogy a gyerekeket ilyen hatások érjék. Mi anno megelégedtünk a hagyományos csúnya szavakkal, de idővel azokat is kinőttük.



27/F

2011. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert sok lány szereti az alpári srácokat...

bár csak egy megérzés, néhány sztori és facebook post után, ami ugye nem biztos hogy igazán megbízható =)

2011. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a múltkor felpofoztam a fiú osztálytársamat, amikor megkérdezte tőlem, hogy lesz*pom-e.

Nekem ne mondjon senki olyat, hogy sunázna, meg hogy lesz*pom-e.

Szeretek csinosan és sportosan is öltözködni. A csinos öltözködés is normál határokon belül mozog (pl. szoknyából combközépig érőt hordok, nem minit, p*csagatyát is ritkán hordok, nem szoktam melltartót villantan stb.). Nem is viselkedek úgy, mint egy r*banc, nem kéretem magam meg semmi. Szóval teljesen átlagosan viselkedem, úgyhogy nekem ne mondjon senki ilyet.

Egyébként, titeket, fiúkat is jellemez az, ha ilyeneket mondtok egy lánynak. Én többre tartom magam ettől, ezért is pofoztam fel az osztálytársamat, na azóta meg sem említett semmi ilyen dolgot!:D

16/L

2011. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felpofoztad? Hány pofont adtál neki?
2011. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!