Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok melyiket szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok melyiket szeretik jobban? Ha a fiú irányít, vagy a lányra hagyja a döntést?

Figyelt kérdés
Egyszerűbb dolgokban, pl. mit igyunk?
2011. máj. 22. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, ha megkérdez, aztán lehet, hogy azt mondom, hogy válasszon ő, akkor meg válasszon ő.
2011. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

hello


az italnál tényleg hagyd, hogy a nő döntsön :-) Ha a pasik döntenek, sokan kihasználják és veszik a pálinkát, sört, vodkát, stb... Tisztelet a kivételnek :-)

az se jó, ha mindenben ő dönt, az hosszú távon nem vezet jóra. Nagyon rászoktatod, hogy minden úgy van, ahogy kívánja és már egy szavad sincs...


L/24 :)

2011. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy ilyen apró kérdésekben...az a lényeg hogy ne akarja irányítani az életem... szóval ilyen apróbb dolgokban jöhet vegyesen is, egyszer te egyszer a lány.
2011. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt azért hagy döntsem el én,hogy mit iszok, de szerintem egy pasinak kell irányitani,mert attól érzi magát nőnek a nő:)komolyan van,hogy valaki nemnéz ki olyan jól de magabiztos és levesz a lábamról!
2011. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21:55-el teljes mértékben egyet értek! az a jó ha a pasi vezet és nőnek érezhetem magam mellette , de én szeretném eldönteni , hogy mit iszom! :D
2011. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem ha én döntök mert mutlkor amikor piát vett akkor valami szar izű volt és a végén kiderült hogy pisa és vodka -.-" KIDOBTAM!SZIVATNI AKART A KIS GEC I.
2011. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és 13/L
2011. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

pisa és vodka?:D:D

ez most a menő koktél nálatok??

2011. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

általában ő irányitson..


de ha kaja van vagy inni, vagy hogy hova menjünk, akkor persze kérje ki a véleményem...

2011. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok lány de szeretnék hozzászólni a témához! :)

Én úgy vagyok ezzel hogy már nem régi időkben élünk ahol a nőnek az a dolga hogy mosón, vasaljon, takarítson a férfi meg vigye haza a pénzt. Férfinek nem az a dolga hogy irányítsa a nőt se az hogy meg szablya mit szabad, mit nem mit tehet meg vagy mit nem...

Párkapcsolatbab két fél van, egyik sem ér semmit a másik nélkül akkor ne csak egy irányítson. Ugye általában az ilyen férfiakat hívják majd a későbbiekben "papucs" férjnek amivel egyáltalán nem értek egyet! a Lányoknak talán jó lenne vagy jól esne ha mindig úgy kell ugrálniuk ahogy fütyülnek? Mert egy igazi férfi nem "papucs"...

A kisebb dolgoknál pedig pláne nem értem miért is kéne a férfinak irányítania? (Ezalatt azt értem pl.: Mit igyunk?)

Ne a férfi akarja megmondani hogy mit szerethet a nő inni.. és azt hiszem egy esetleges randin ezzel el is vághatja magát egy férfi. Biztosak meg sose legyünk semmiben!

"Az a baj ezzel a világgal hogy az okosak semmibe se biztosak a hülyék meg mindenben holtbiztosak."

2011. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!