Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen viselkedésű lányról?

Figyelt kérdés
Tanévkezdéskor első mondata ahogy belépett a terembe: van pasiiim!!! Suliban simán megmondja, hogy hány éve él szexuális életet, minden pasijelöltjéről mutat képeket a tanároknak és olyan affektálóan beszél és egyéb hülye szólásai vannak...komolyan én már rosszul érzem magam amiért csendes vagyok. Fiúk persze tapadnak rá, pedig azt hittem a beképzelt, kényes csajokat nem szeretik. Ja és 20 éves.
2011. máj. 22. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen, de ez hosszútávú kapcsolatra alkalmatlan. Valószínűleg csak pár alkalomra kell nekik..

Ne legyél ezért féltékeny rá. Hidd el, úgy is neked lesz jobb majd rájössz.

2011. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szamóca.. ***** válasza:

mondjuk azt nem értem minek bejelenteni hogy van pasija, de egyébként most akkor az a bajod hogy nyíltan beszél ezekről a dolgokról? vagy nem értem a problémád:D

képet sem értem minek mutogat, de ez az ő dolga.

és ezen felül beképzelt és kényes, vagy ennyi az indok amiért beképzeltnek nevezed?

2011. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hu mint ha rólam írtál volna félig ..:D csak nekem év elején volt ilyen gázos szitu..Jött egy új csaj az osztályba ..Én is úgy mentem be miniszoknyába meg egy topba szolis barna bőrrel : h van pasim ez az a többiek már ismertek az új csaj meg mintha beképzelt csaj lennék úgy nézett rám meg minden ..Én is szoktam a tanárokkal beszélgetni nevetgélni :D ..És ebbe nincs semmi nyitottabb mint te :D és ezért szeretik
2011. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is mindenről nyíltan beszélek
2011. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azzal nincs baj, ha valaki nyitott, de szerintem a legtöbb embert baromira nem érdekli, hogy épp most ki tetszik neki, vagy hogy van pasija..Tuti nem irigy rád, nyugi,csak ez a fajta viselkedés nem elítélendő ugyan, de elég idegesítő.

Tanárokkal beszélgessen nyugodtan, azzal nincs semmi baj.

Egyszer nálunk is volt egy ilyen csaj, de ő még egy nap azzal is beállított, hogy b@đszus megjött a menzeszem...

Na hát, kit érdekel?:D:) És szétnéztem az osztályomban az arcok között, ...hát egyiknek sem tetszett annyira ez a fajta viselkedés elhihetitek. És azért a nyitottság és a bugyuta viselkedés között nagyon sok különbség van.

2011. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mekkora hüly.e pics@ lehet :D

írtózom az ilyen emberektől,de nagyon

tuti nem bírnám elviselni

19L

2011. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!