Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok kövér vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Borzalmasan kövérnek érzem magam,pedig mondják hogy igazából nem vagyok kövér,csak most nem vagyok vékony,6 hónapja szültem,tornázom,nem eszem sokat,nem tömöm magam gyors kajával,rengeteg csipszes vacakkal meg édességgel,igyekszem egészségesen étkezni, kb 4 hete tudtam elkezdeni komolyabban mozogni,teljesen kétségbe vagyok esve.
2011. nov. 19. 21:52
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
jaj bocsánat a kép [link]
2011. nov. 19. 21:53
 2/36 anonim ***** válasza:
Az elmondottak alapján nem lehetsz kövér. Bár egy kép nagyon sokat segítene.
2011. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
jah bocs. utánna küldted. Nem nem vagy kövér. Teljesen átagos az alkatod.
2011. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Az átlag felett!

Picit kéne fogyni!Nem vészes!:)

2011. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Hol a lány? Egy nagy has eltakarja a képet. Amúgy nem, szerinttem nem vagy kövér szülés után tök jó vagy így
2011. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Hát ebből a képből nem lehet megítélni.
2011. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
ugyan már :D egy fél éves baba mellett ez teljesen elfogadható :) nem vagy kövér :D
2011. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Nooncaa válasza:
Ne aggódj, tényleg nem vagy kövér, én mondom mint kívűl álló. És amúgy mindenki felszed magára pár plussz fölösleget szülés után, de te elég jól nézel ki ahoz képest, hogy szültél. És tényleg nem vagy kövér.
2011. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

amúgy így néz ki egy kövér nő [link]


na most nézz tükörbe

2011. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
köszönöm kedvesek vagytok
2011. nov. 19. 21:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!