Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van a mai csajokkal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a mai csajokkal, hogy az ilyen pasik jönnek be nekik?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen olvasni, hogy Justin Bieber, SP, Fluor, Düki és a hasonló kis pisis sztárok az ideálok.

Én is voltam fiatal tinédzserlány, de az én szobám fala Johnny Deppel, Antonio Banderassal, Brad Pittel és a FÉRFIAS férfiakkal volt tele. Szóval tizenéves koromban sem a lányokra hasonlító fiúcskákra buktam..

Mi van a világgal? :D:D:D


2011. máj. 22. 21:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyre züllesztik el őket, főleg a médián keresztül, például az olyan klipekkel mint amiket lady gaga is csinál, ahol a férfi-női szerepek teljesen felcserélődnek. (nézz meg egy klipelemzést)

Amint látjuk, működik.

2011. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, én is James Denton és Pierce Brosnan párti vagyok :D
2011. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
média
2011. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Meg vannak zavarodva.Ém 14 vagyok,és elég gyakran csodálkozom rá a korombeli csajokra hogy ezekkel meg mi van.Nem értem őket én sem.Már gondolkoztam olyanon is hogy velem van-e gond?
2011. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de siralmas. És mikor az ember azt hinné, rosszabb már nem igazán jöhet, bebizonyítják egy újabb justinbiieberrel vagy a magyar hasonmásával, akinek most nem jut eszembe a neve, hogy de igenis, jöhet sz_rabb!

Egyébként itt egy jó lista: [link] szerintem a csajnak abszolút igaza van és nálam is valahogy így néznek ki azok a pasik, akiket nem rugdosnék ki az ágyamból. :D {az már megint más kérdés, hogy ők meg nagy valószínűséggel nem másznának be az ágyamba, de sebaj, álmodozni lehet}

2011. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

Én is 16 vagyok mint sok más tinilány, akiknek bejön pl sp (szándékosan kisbetű), nekem mégis Johnny Depp van a falamon :) És az osztálytársnőim sincsenek oda az ilyen hülye tinisztárokért.

Szóval, szerintem nem ez a normális, hogy értük rajonganak, csak mivel ők a feltűnési viszketegségben szenvedő kiscsajok kedvencei, csak arról hallani, hogy őket imádják, mert ezek a lányok reklámozzák magukat és kedvenceiket (hú, lehet hogy ez egy kicsit értelmetlen lett...).

Szóval szerintem nem mindenhol és mindenkinél van ez így, meg egyébként is, Johnny Deppnek minek a reklám? Őt anélkül is imádják :D

2011. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hm, Gerard Butlert elfelejtettem, pedig ha valaki, hát ő félisten. Nekem Johnny Depp soha nem tetszett.
2011. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
42%

Én 19-éves vagyok .

És szerintem is Jól néz ki Justin Bieber :DD

De johnny depp is be jön x))

De Csak a filmben jönn be .

Csipem a rossz fiúkat :PP

2011. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
justin bieberrel nincs semmi baj.Kis aranyos.Olyan 10 év múlva jó pasi lesz belőle:) :D Bár 15 évesen szép kis karrierje van meg mennyien oda vannak érte.
2011. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én 20 vagyok,de pl szerintem Justin Bieber nagyon cukin néz ki,SP se lenne ronda,szerintem tök szép arca van,csakhát hülye szegény,idióta stílusa van...Brad Pitt meg szerintem a leghányadékabb kinézetű pasi,én nem tudom,miért tetszik az embereknek :D:D


Az én falamon egyébként Daniel Radcliffe volt tinikoromban :D Imádtam a Harry Pottert!

2011. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!