Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak a "szemét" pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a "szemét" pasik, akik csak kihasználják a nőket?

Figyelt kérdés
A nők mindig panaszkodnak, hogy a pasik csak a szexre hajtanak és kihasználják a nőket, utána meg ha már megvolt nem akarnak komoly kapcsolatot. De én valahogy még soha nem találkoztam ilyen pasival. Nálam valahogy mindig tisztességes pasik próbálkoznak. Sőt néha már én érzem magam szemétnek, mikor nem adtam rá indokot mégis nyomul, nekem meg nem jön be egyáltalán, de a finom célzásokat nem érti és még mindig nyomul és látom hogy egyre lelkesebb, én meg továbbra se érzek semmit. Szóval, hogy van ez, hogy a nők mindig panaszkodnak hogy a férfiak szemetek és csak a szexre hajtanak, közben én soha nem találkoztam ilyennel. Persze attól hogy én nem találkoztam még ilyennel biztos van. Csak annyit panaszkodnak, hogy az ember azt hinné sokkal többen vannak és néha egybe belefutok, de nem.
2011. máj. 23. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

összefutunk..? én szivesen kib@sznék Veled Drágám!!!


28/f

2011. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

honnan veszed, hogy akik nagyon nyomulnak rád, azok nem csak a szexet akarják? nem fogják így kijelenteni, hogy "húú, de bejössz nekem egy szex erejéig". nyilván akkor még fele annyira sem figyelnél rájuk, ezért megpróbálják elhitetni, hogy komolyan gondolják..


amúgy szerintem sokan vannak, de természetesen nem mind ilyen, vagy olyan. ne általánosítsunk.

2011. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 komasa ***** válasza:
Ha van egy pasi, aki csak szexelni akar veled, és ezt meg is kapja, aztán lelép, az csak akkor szemét, ha te többet akarsz tőle.
2011. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
itt vannak válassz!!!
2011. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó kössssz

Nem úgy értettem azt, hogy "szemét", hogy tényleg szemét. Mármint szerintem csak azt a nőt lehet kihasználni ily módon, aki van olyan naiv, hogy beveszi a süketelést. Szóval nem feltétlenül szemét az a pasi aki ezt a naivságot kihasználja. Csak azt akartam mondani, hogy nekem az a furcsa, hogy a nők rengeteget panaszkodnak arról, hogy a pasik sokszor egyértelműen a szexre hajtanak. Én meg nem találkozok ilyen pasikkal. Sőt legtöbb esetben inkább tökölnek és nem mernek nyomulni.

2011. máj. 24. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!