Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire természetes, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire természetes, hogy mindenki megcsal mindenkit, vagy mi?

Figyelt kérdés

Ismerőseim között (fiúk-lányok vegyesen) szoktunk beszélgetni, és teljesen természetesen meséli egyik haverom, hogy neki 2 nője is van, csak nehogy az egyik tudomást szerezzen a másikról...de van olyan lány ismerősöm is, aki a fiúkkal csinálja ugyanezt, egyszerre 2 van neki....

(nem nyitott kapcsolatokról van szó)


És az a durva, hogy nem is szégyellik magukat, ez teljesen természetes dolognak számít ma már, vagy én vagyok csak őskori kövület, hogy sztem ez nagyon gyökér dolog?


2011. máj. 23. 14:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát az én baráti körömben meg pont az a természetes, hogy nem csalják meg egymást a párok.
2011. máj. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kérdező te hány éves vagy?
2011. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!