Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A barna göndör hajú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A barna göndör hajú csajok tetszenek vagy inkább a szőke egyenes hajúak jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
Lécci válasszatok 1et, hogy melyik a jobb sztetek és kort is írjatok a végére!
2009. márc. 15. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani, az összhatás a lényeg. 18/F
2009. márc. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Ugye te is tudod, hogy ez egy nagyon buta kérdés volt?

Tapasztaltam már mindkettővel kapcsolatban hideget-meleget. Legnagyobb szerelmem barna, göndör volt, az első meg szőke, egyenes. :)

2009. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek van egy zsánerképe, de ez független a leányzó hajkoronájától.

Persze ha azt kérdezted volna, hogy a kis vagy a nagymellű csajok jönnek be inkább..

2009. márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi vagyok, hogy nektek melyik jön be jobban, de ti meg viccet csináltok a kérdésből. köszi szépen!!
2009. márc. 15. 11:50
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vicc, ez az igazság. A haj színe és domborzata tök mindegy, ha illik a lányhoz.

Második voltam és amúgy 22/f.

2009. márc. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

barna egyenes, vagy szőke, de göndört én speciel nem szeretem.

20/f

2009. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Arctól és stílustól függ. Egy barna lány lehet ugyanolyan szép, mint egy szőke és fordítva. Viszont ha valakinek az arcához nem passzol a festett hajszíne, akkor az meg lehet ugyanannyira nem tetsző is. 20
2009. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A szőke egyenes túl egyhangú, minden második csajnak szőke a haja, ráadásul festett. Szóval az sz@ar.

Inkább természetes barna, az már mindegy, hogy egyenes vagy göndör, de a túl sima nekem abból se tetszik. 20

2009. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Festett csinált szőkék eleve ugranak, azok taszítanak.

Természetes szőkésbarnából szeretem az egyenest.

És szeretem a göndör hajat is, sok szexi göndör lány van.


erre varrjál gombot

2009. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A festett szőkék szerintem is gázosak... viszont egy természetes szöszinél nincs jobb :)

De ez csak egy vélemény, és csak külsőség, ami úgyis csak másodlagos. Életem nagy szerelme pl barna hajú...

2009. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!