Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondol az ember, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol az ember, ha egy síró férfit lát az utcán?

Figyelt kérdés
Rövid időn belül voltam 4 partin is, és mindenhol elutasítottak a lányok. Legutóbb már nem tudtam visszatartani a könnyeimet és már hazafelé az utcán elsírtam magam.
2011. máj. 23. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te is emberből vagy..
2011. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos ittál előtte és ilyenkor az érzelmek felerősödnek. Ugyanúgy erősebb tud lenni a szomorúság, mint a boldogság. Ha a kérdésre akarok válaszolni, akkor azt, hogy érte valami csalódás és mivel ittas, ezért sír.
2011. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

:)Hát én nem gondolkozék azon hogy miért sir,valoszinü azt gondolnám hogy valami hatalmas baja van.

Az miatt sirni hogy a lányok elutasitotak...valoszinü rosszul közeledtél.

2011. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni... Lehet bárkinek olyan problémája, hogy kijön az emberből...
2011. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi szégyellni való, bár azért gondolom nem annyira drasztikus a helyzet. Biztosan találsz majd te is magadnak valakit, ahogyan mindenki más is!

Fel a fejjel és sok sikert!

2011. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogy biztos valami nagy trauma érte. A férfiak is ugyanúgy éreznek dolgokat, mint a nők, de a férfias büszkeségük miatt alig engedik meg maguknak a sírást. Sajnálom, nézz pozitívan magadra, a helyzetedre, ezt mások is látják majd, és könnyebben köthetsz így kapcsolatot. Mosolyogj sokat, az fontos. :) Üdv, sok szerencsét! :):)
2011. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elsírtad magad azért mert elutasitottak a lányok? Tehát nem is egy hanem úgy általában aznap akinél bepróbálkoztál?


Ennek tudatában én azt gondolnám rólad hogy kb félnótás lehetsz.

2011. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha síró férfit látnék, azt gondolnám, valami baromi nagy gondja van. Oké, hogy a férfiakra nem jellemző a dolog, de adódhatnak olyan helyzetek, amikor előfordul. Meglett 35 éves létemre bizony előfordult az elmúlt egy év alatt, hogy elszakadt a cérna. Igaz, éreztem hogy nem bírom tartani, és "elmenekültem", hogy ne lásson úgy más. Ha minden felhalmozódik, ha elveszti az ember a talajt, nincs mese, előfordul...
2011. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem iszok alkoholt.

Visszagondolva lehet ez volt a gond :)

2011. máj. 23. 16:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha síró pasit látok, sajnálom szegényt. Fel a fejjel! :)
2011. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!