Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most akkor haver vagy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor haver vagy több is? :D

Figyelt kérdés

Van egy srác haverom aki mostanában elég furcsán és kétértelműen áll hozzám...Pl.:Mikor beszélünk akkor vagy félrehív vagy mekéri a haverjait hogy menjenek onnan hogy az ő "nagy XY haverjával beszéljen"...

Meg mostanában ha feljön fb-re rám ír amit eddig nem tett és volt már hogy megkérdezte hogy akarok-e vele járni én nem mondtam egyértelmű választ (mert kicsit tetszik) és másnap azt mondta hogy csak szívatott azutáni nap meg azt hogyha igen mondtam volna most járnánk...Meg írt egy verset mit nem naon értettem de fölé volt írva a nevem és megkérdeztem hogy kinek írta erre ő csak annyit mondtott hogy csak úgy...

Szerintetek bejövök neki vagy csak havernak tart?:D

(Mindjárt itt az év vége(nekünk márcsak 2 hét)és nem tudom hogy hogy tudnám megszerezni ilyen rövid idő alatt úgy hogy nem vallom ba mit érzek...)


2011. máj. 23. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem bejössz neki és valószínű hogy komolyan gondolta amikor megkérdezte hogy járnál e vele,csak ugye nem adtál neki egyértelmű választ és emiatt hülyén érezte magát ezért mondta hogy csak szivatott.

2 hét alatt is meg lehet szerezni valakit,meg ha olyan viszonyban vagytok akkor a suli után is találkozgathattok. Ha látod hogy közeledik feléd,vagy olyan jeleket ad amiből azt veszed le hogy akarna valamit akkor te is próbálj meg vele kicsit nyitottabb lenni és ne haverként kezeld.

Néha te is írj neki facebookon hogy lássa neked se közömbös ő. Ha legközelebb megkérdezi hogy járnál e vele akkor mond hogy igen aztán ha másnap mondja hogy csak szivatott akkor mondd neki hogy te sem gondoltad komolyan.

2011. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oké:D

Ígyis már célozgattam hogy senkinek sincs kedve eljönni a főtérre de következőnek megkérdezem hogy akk nem-e jönne el:D

2011. máj. 23. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!