Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek el valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el valakit, aki soha nem lehet az enyém?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány, több, mint egy éve, de sajnos semmi esélyem nála és szeretném elfelejteni, de egyszerűen nem megy. Minden nap nézegetem, van, hogy élőben is látom. akkor napokig magam alatt vagyok, hogy milyen jó lenne vele, de sajnos nem lehet. Hogy tudnám elfelejteni, mert ez az egész helyzet így nagyon nehéz nekem.
2011. máj. 23. 20:21
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
ha tudod kerüld a társaságát ..bízd az időre s az megoldja ..nekem 3 évbe telt míg elfelejtettem az 1 szerelmem s az a poén hogy köztünk nem történt semmi még kézfogás sem... de hát az első szerelem az az első szerelem :)
2011. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig foglald el mással a gondolataidat, a mindennapjaidat (barátok, hobbi, stb.). És próbáld megállni, hogy a képét nézegesd. Az nem segít felejteni, ha minden nap ábrándozol róla a fényképét nézegetve. És közben azért próbálj másokkal is ismerkedni. Tudom, most nem így érzed, de hidd el, nem ő az egyetlen, akivel boldog lehetsz. Tudnod kell elengedni őt, ha tényleg nem lehet a tiéd. Ennek a módját, útját igazából neked kell megtalálni. A fentieket magamból kiindulva, tapasztalatból írtam.

Sok sikert!

És boldogságot! El fog jönni az is!

35 F

2011. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mibõl gondolod, hogy nem lehet a tied? Beszélgettél màr az érzéseidrõl vele.

Egyébként ha talàlsz egy màsik lànyt, könnyebb helyzetben leszel, sõt lehet ki fogod magadat nevetni, hogy milyen àlmokat kergettél.

2011. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Énis ugyanabban a cipőben járok, amiben ti. Ez nekem nagyon rossz hír, hogy 3 év alatt felejtetted el. Nekem is 3 év lesz? Atyaúristen...
2011. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
idővel
2011. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
egyébként jöhetsz CS-zni, az segít :D
2011. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kezd el csajozni. Előbb-utóbb belejössz, és akkor már másra fogsz figyelni. És aztán hopp, már el is felejtetted. És utána már megint keresel valakit, aibe reménytelenül beleesel, és kis szerencsére addigra már tudsz majd számára értékelhetőt nyújtani.
2011. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kerülni kell a társaságát. Nekem is 3 év alatt csillapodott az első reménytelen szerelmem. De biztos van más megoldás: keresni kell mást.
2011. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy én egy reménytelen balfa*z vagyok + különben sem tudnék másba beleszeretni.
2011. máj. 24. 16:40
 10/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? beszéltetek már? Ha többet írnál akkor esetleg tudnánk segíteni ! (:
2011. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!