Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig az kell aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az kell aki nem lehet az enyém? Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy lánnyal neten(nem társkeresőn) Elsőnek csak beszélgetni, de annyira sokat beszélgettünk tényleg már bármit elmondok neki,ő kicsit zárkózottabb de nagyon sokat beszél ő is, sokat viccelődünk stb. Az a helyzet hogy idővel egyre jobban bejött, persze mindig flörtölgettem kicsit vele, tudja hogy bejön nekem. Külsőre pont az ideálom, ha camozunk vagy képet mutat akkor egyáltalán nem tudom kiverni a fejemből. Nem mondanám ezt szerelemnek de az lenne, ha nem lenne 300km köztünk. Most kiderült hogy költözik fel pestre, ahogy én is tervezem. Ez még mindig nem jelent sokat, de ma mondott valamit amitől teljesen padlóra kerültem össze vagyok törve és nem tudom mit kezdjek magammal.

Azt írta hogy randira megy, tudom hogy sok pasinak bejön és mondtam is neki hogy ezekről nekem ne beszéljen mert könnyebb, de most ezt így kimondta és teljesen kikészültem. Borzalmas érzés. Miért ő kell nekem aki olyan elérhetetlen, és miért ilyen nehéz ezt kezelni? Hogy tudnám elmulasztani? Fura ilyen még velem nem volt.


2011. júl. 23. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan ilyen cipőben járok,csak én lány vagyok.Tudom h mit érzel,de ezt sajnos nem lehet elmúlasztani.Próbáld meg neki elmondani,hogy tetszik neked,és ha tervezitek h pestre költöztök akk találkozhattok is.Ha azt mondod neki h legalább 1 esélyt adjon,biztosan megért,de ha csak barátként szeret el kell fogadnod. :) Ha elmondod neki mit érzel,nem veszítesz vele semmit,nehogy késő legyen mikor megjön hozzá a bátorságod ;) Csak ügyesen,bízz magadba és sikerülni fog ;) amúgy a lány mit mondd? Neki tetszel?
2011. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy tudsz, harcolj érte! Ne engedd, hogy bárki megszerezze! Ha tényleg szereted, és ő is érzi, akkor lehet nála esélyed. Mutasd ki felé az érzéseidet! Ne engedd el!
2011. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!